Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy ha kirugato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha kirugatott a kolléganőm akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy kolleganombe aki férjnél van. Udvaroltam néki a munkahelyemen. O sírva panaszkodott a főnöknek hogy reszketett a félelemtől miattam. A főnök meg azonnali hatállyal kirugatott. Most nincs se barátnőm se az a munkahelyem. Teljesen kétségbe vagyok esve. Hogy rugathatott ki ha én szerelmes vagyok belé. Azt hittem O az igazi baratom és elárult.

2020. okt. 29. 17:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
"reszketett a félelemtől miattam" Ez a kulcs mondat barátom .-)
2020. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Helyes!


ALAP, hogy munkatárssal nem ismerkedünk.

2020. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Mondd csak, kérdező, pontosan mi volt az a viselkedésed, ami kiváltotta nála a sírást és a reszketést / félelmet?
2020. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Ez a kérdés remélem egy rossz vicc. De ha mégsem..Hát, lássuk csak:

1. Férjnél van, miből gondolod, hogy akart tőled bármit is? Nekem valahogy logikus, hogy akinek párja van, azt békén hagyom.

2. Gondolom, ha fél tőled, nem jöttél be neki, adta a jeleket, hogy hagyd. Tehát te miért erőszakoskodtál? A nem az nem.

3. Könnyedén megtehette, hiszen ő nem érez irántad semmit. Max. megkönnyebbült, hogy már nem terrorizálod.

4. Szerintem keress egy pszichológust, mert ez nem normális viselkedés.

2020. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

"O sírva panaszkodott a főnöknek hogy reszketett a félelemtől miattam. "


És hogy udvaroltál te nemes lovag, hogy reszketett a félelemtől?

2020. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Legközelebb gondold át, hogy kinek, hogy udvarolsz. Ha nincs fogadó készség, akkor meg ne ragadtasd hülyeségekre magad a szerelem nevében.
2020. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
3 As a válaszom a féltékenység.
2020. okt. 29. 17:46
 8/22 A kérdező kommentje:
Féltékeny voltam. O már vagy tíz éve nem dugott a férjével.
2020. okt. 29. 17:48
 9/22 anonim ***** válasza:
98%
#7: hülye vagy? Kezdettől fogva tudtad, hogy férjnél van. A fölösleges betolakodó itt te voltál. Nem volt jogod semmire és senkire féltékenynek lenni. És még neked áll följebb?
2020. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Közbe kiderül T hogy paranoid Vagyok és azóta pszihiaterhez járok. Két hétre bevittek a pszihiatriara.
2020. okt. 29. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!