Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő lehet egyszerre kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő lehet egyszerre kedves és szadista?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 10:45
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
8%

Szerintem nem, márha egy azon pillanatot vizsgálunk.

Esetleg valamilyen súlyos mentális rendellenességgel megfűszerezve el tudom képzelni.

2020. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A barátnőm pont ilyen. De inkább felváltva hozza ezeket, nem egyszerre. Hangulatától függ, semmi mástól. Ha kedves, akkor aranyosabb, mint egy mosolygós kispanda, de ha úgy tartja kedve, akkor olyanokat beszól, hogy még egy viking is elszomorodna.
2020. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálad mit jelent az, hogy szadista?
2020. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Persze, pld. az ágyban akár egyszerre is. Kifejtenéd, hogy mi a szituáció?
2020. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
99%-a a nőknek...
2020. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Nálam nőként semmilyen szinten nem opció a szadizmus. Teljesen idegen tőlem mind a fizikai, mind a mentális formája, nem fér össze a személyiségemmel és a világnézetemmel.
2020. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Kedvesen körbeugrál, és a kellő pillanatban, amikot nagyon közelinek érzed magad mellett, akkor rád ront. Érdekesek az ilyenek.
2020. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz pontosabban?
2020. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 De La Cruse ***** válasza:
100%

Engem is sokszor meglepett, hogy olyan emberekből akikről nem is gondoltam volna, tört elő szadizmus.

Nagyhangú vagány srácok sokszor irgalmasabbak voltak mint szelíd cicaként viselkedő hölgyek amikor intim kettesben maradásra került a sor.

2020. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!