Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a legjobb lánybarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legjobb lánybarátom beszélgetés közben hozzá ér az arcomhoz és megsimogatja az mit jelent?

Figyelt kérdés
Igazából már sok éve én többet érzek mint barátság... Sokszor megérinti a karomat, az arcom. Mindig elköszönésnél azt mondja vigyázz magadra! Mindig visszanézz rám amikor elmegy. Lábfeje nagy társaságban is felém mutat mindig. De ő mindig mondja, hogy barátok vagyunk... érezhet többet? Igazából az utóbbi 1-2 hónapban már nem beszéltünk mert fáj ha látom. Kétszer összefutottunk a múlt héten, és nem azt láttam a tekintetében hogy haragudna rám. Segítségen valaki! Ovis koróm óta ismerem... Én 24/F ő 22/L.

2020. nov. 3. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Tudat alatt biztos.

Lépj szintet. Nyilatkozz, hogy neked ő többet jelent

már régóta-

2020. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlenül érez többet. Én pont ezért nem tartom jó ötletnek ellenkező neműek szoros barátságát, mert az egyik - általában a férfi de nem minden esetben - többet kezd el érezni.
2020. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő is attól fél, hogy vége a jó viszonynak, ha te nem akarsz tőle többet. Szerintem az arc megsimogatása igen is intim dolog, én úgy gondolom, hogy ellenkező nemű barátoknál sem megszokott. A másik ember testének gyakori megérintése, simogatása (főleg arcon) arra is utalhat, hogy az az ember többet is akarhat a másiktól. Egy tisztázó beszélgetést talán megérne a helyzet, mondd el neki, amit érzel. De első körben akár te is próbálkozhatsz érintésekkel, simogatással, és ha az arcát simogatod, és látod, hogy élvezi, akkor meg is próbálhatod megcsókolni.
2020. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Letiltott engem. Mert részegen azt mondtam neki, hogy utálom. Ez a nyár végén történt. Nem akar velem kommunikálni. A rokonainak azt mondta hogy nem akar velem beszélni egy lány miatt akiről beszéltem neki. Pedig azzal lánnyal nem jöttünk össze. Semmi közös nem volt bennünk csak a horoszkópunk.
2020. nov. 3. 21:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is gyakran megérintem az azonos nemű ismerőseimet családtagjaimat pedig nem akarok tőlük semmit. Az arcuk nem, inkább a karjukat. Ez teljesen ösztönös reakció.
2020. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy jelenleg én szingli vagyok. Ő meg nem... Szóval ez is gond. Meg annyira bonyolult ez
2020. nov. 3. 21:22
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Hát akkor ezt elkúrtad. Akkor kellett volna értelmesen, felnőtt módjára viselkedned, amikor erre szükség lett volna. Senki nem fog örökké várni rád, az meg külön visszataszító lehet, ha részegen sértegeted a másik embert.
2020. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez a lány szárazbarátnak tart téged. A viselkedésével biztosítja, hogy ki ne köpd a csalit, de verbálisan az ellenkezőjét kommunikálja. Szándékos megtévesztés, szerintem elég aljas viselkedés. Tetszik neki, hogy pedálozol érte, közben meg nem kellesz neki valamiért, de olyan önző, hogy mással sem akarja, hogy boldog legyél. Hány ilyet látok. Csak azt nem tudom miért hagyja ezt az elszenvedő fél.
2020. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát én most mégjobban összezavarodtam xDxDxDxDxD Ideje keresnem valaki mást. Úgy érzem rosszabb a helyzet mint a kérdés kiírásakor.
2020. nov. 3. 22:36
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

"Ez a lány szárazbarátnak tart téged."

Még jó, hogy nem szárazdajkának.:)

2020. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!