Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem szeretem ha a párom lát orális szex közben?

Figyelt kérdés
Zavar ha a párom látja az arcomat. Mindig a hajamat arra az oldalra szoktam tenni. Többször szóvá tette, hogy ő szeretné látni az arcomat. De én szégyellem. Nem érezném magamat komfortosan úgy.

2020. nov. 12. 14:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Mond meg neki, hogy nem szereted. Koncentràljon inkább másra.
2020. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Csukja be a szemét
2020. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Én ezt sosem értettem a csajoknál ezt a szégyenlősdit. A pasid azért van veled mert szeret és tetszel neki, a szex meg úgy a legjobb ha teljes a bizalom és egymásra hangolódtok, hogy tudsz úgy ellazulni és élvezni, ha közben ilyeneken rágódsz, nem is értem. Csináld csukott szemmel és koncentrálj arra amit épp csinálsz és akkor nem érdekel hova néz.
2020. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
Vagy csináljátok 69-ben
2020. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Küldd ki a pasidat, mielőtt lecuppantanál valakit.
2020. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Keress fel egy pszichológust.
2020. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Gondolj arra, hogy ő ilyenkor nagyon izgatónak lát, tetszik neki az egész látvány. Nem azt az arcod akarja látni, amit te a tükörben vagy egy szelfin. Nem akarná látni, ha nem tetszene neki.

Esetleg próbáld ki, hogy álarcot veszel, vagy bekötitek a szemed. Hátha úgy nem zavar.

2020. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%
Lehet erre a kérdésre bármit is írni, amit a frusztrált nők nem pontoznak le? :D
2020. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

Oltári jó lehet a szexuális életetek ha már egy alap szexuális tevékenység zavarba hoz ahelyett hogy élveznéd a hatást amit gyakorolsz olyankor felette.


Megfosztod egyfontos vizuális ingertől is. Nem értem miért jó önzőzni szexben.


Nem is csináltok semmi izgalmasat?

Csak sötétben, félhomályban, szemkontaktust kerülve?


Hú de jó lehet veled. Ja nem.

2020. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Uuu en imadok olyankor a parom szemebe nezni! Foleg olyan csabosan es a tekintetemmel a tudtara adom, hogy en is elvezem! Na meg, o sem bamul egesz ido alatt. Becsukja a szemet, a fejemet simogatja..neha neha ramnez..Igy a jo :)
2020. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!