Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is így megbolondul amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így megbolondul amikor szerelmes ?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy nőbe,ismerem fél éve,de csak most kezdtem felé közeledni.Nagyon tetszik,odáig vagyok érte.Randi is lesz,de több órán át nem ír már pánikolok,ha rossz kedvű és kicsit morcosan köszön vissza,vagy csak nem mosolyog vissza amikor mosolygokrá akkor legbelül pánikolok és úgy érzem hogy megunt pedig még azt is kerülöm hogy rátapadjak.Mit tegyek hogy ne gondoljam túl a dolgokat,mert nem akarok elszúrni.Most vagyok újra szerelmes,az exem miatt most először bizok újra egy nőben. 26/f
2020. nov. 24. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szeparációs szorongás, és az oka az anyáddal való kapcsolatodban gyökerezik.


A mögöttes működés:


"anya, figyelj rám... "


Képzeld el a lányt úgy, mint egy olyan tükröt, amiben felismerheted azokat a tudattalan, sérülésekből, szeretet áramlás megszakadásokból származó reaktív viselkedésid, amikkel negatívan befolyásolod a kapcsolataid, és saját érzelmi állapotod minőségét.


Reflektív kapcsolat nélkül nincs fejlődés.Ez azt jelenti, hogy amit a környezetem visszatükröz felém, az megmutatja milyen ember vagyok.Persze ez legtöbbször nem egy tökéletes reflexió, de általában tökéletesebb, mint amit én, a helyzet nélkül gondolok magamról.


Ilyen formában ez a leányzó egy óriási lehetőséget biztosít neked a személyiségfejlődesre, ugyanis egészséges kapcsolatot csak akkor fogsz tudni vele kialakitani, vagy bárki mással, ha te magad is egyensúlyba kerülsz, hisz jelen állás szerint ez most egy függőségi állapot.


Ami nagyon fontos ilyenkor, hogy fókuszálj a saját életedre is.Tehát ne eljátszd azt, hogy nem vele akarsz lenni éjjel-nappal, hanem valóban fordíts figyelmet a saját dolgaidra, éld az életed, törekedj egyensúlyra, gyakorold tudatosan áthelyezni a fókuszt a kötelességeidre is.


A következő fontos lépés az anyáddal való kapcsolat megértése lenne egy mélyebb szinten.


Ilyen működés gyakran úgy is tapasztalható, hogy az illető azt gondolja minden rendben volt a gyermekkorában, ugyanis elég hozzá egyetlen "megszakadt közeledés" az anya felé, például ha a gyermek kórházba kerül és nem engedik oda az anyját egy darabig, akkor generálódhat ilyen traumatikus pont.De lehet ez egy hosszabb elhagyódásélmény következménye is, ahol mellőzöttséget éltél meg.


Azt értsd meg, hogy te "hiánymotivált" vagy jelenleg, tehát egy öntudatlan érzelmi igényt akarsz kielégíteni, nem kerek egészként indulsz a lány felé.Így ő elvevőlegesnek, szorítónak, fojtogatónak érezheti a viselkedésed, ami hamar generál egy egyensúlyvesztést, és eltávolodást.


Érdemes ezen a ponton keresni egy szellemi vezetőt, akár terapeuta, beleásni magad az önismeretbe,hogy megértsd valójában mit miért érzel, miért úgy cselekszel ahogy, és miképpen tudnál máshogy.

2020. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez csak forditva, en vagyok a nő....nincs recept, de le fognak hülyézni hogy miért nyafogsz

En is ezen aggódom sajnos

2020. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne told túl! Ez kicsit ijesztő már, a nők megérzik ezt. Kösd le a figyelmedet valamivel, ne állandóan rajta kattogj. Még randi se volt, lehet nem is fog összejönni.
2020. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok nokent, es elozo kapcsolataim csalodasai arnyekoljak be a dolgokat, mikor minden szep akkor jo, de ahogy kicsit visszavonul a masik mar agyalok, mar remeket kepzelek, pedig lehet tenyleg csak faradt, es sokszor ez a gorcsos akaras, kaparas, felelem az elveszitestol vagy hogy megcsalnak, kierzodik, vagy nyaffogok vmi miatt amivel el is rontom a kapcsolatot.. talan meg kene tanulni bizni, mert magunk rontjuk el azt ami valojaban jo lehetne.
2020. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anyám mindig mellettem volt,amikor élet halál között voltam egy baleset miatt akkor is mellettem volt.Viszont nem egy szerelmi csalódás jutott ki nekem.Hiába van sportos autóm,viszonylag jó fizetésem.Értéktelen ha nincs mellettem egy társ akivel megoszthatom a sikereim meg a kudarcaim.Az exemnek csak addig voltam jó amig ki nem derült hogy akiért elhagyott bunkó,persze nem egyszer tette és én nem egyszer adtam esélyt.A lánynak a félelmem nem mutattom ki,leleplezem előtte.
2020. nov. 24. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!