Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki mit vesz karácsonyra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit vesz karácsonyra a barátnőjének? Hölgyektől is szívesen fogadok ötleteket?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A barátnőmmel fél éve vagyunk együtt, együtt is élünk.


Első karácsonyunk együtt ezért szeretném meglepni, de nem tudom mivel hiszen megvan mindene...


Nincs kérése, nincs szüksége semmire így teljesen megvagyok lőve.


Ékszert nem rég kapott névnapjára tőlem, parfümöt is a kedvencét.


Ruha, táska ilyesmire nincs szüksége se sminkekre mert ilyesmiből van bőven.


Sajna kézügyességem az nincs illetve nem is lenne lehetőségem össze rakni egy saját kezűleg készített ajándékot hiszen tényleg minden nap együtt vagyunk.


Esetleg megtudok lógni valamelyik üzletbe vásárolni vagy neten tudok rendelni... De mit?


Szeretnék egy kis ötletet meríteni tőletek :)


Én 34 vagyok ő 28 éves, ha ez számít :)


2020. dec. 1. 12:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Én mindig valami olyat veszek neki, ami a GYK népének a tanácsa.


Sosem próbálok valami személyre szólót választani, amúgyis biztos jobban ismerik a GYK-sok, hogy minek örülne.


Régen egyébként a magazinok top10 tippjét fogadtam meg, amit a minden karácsony körül megjelenő "ennek örülne minden feleség" cikke alapján választottam, de mostanában rájöttem, hogy a GYK-ért még az újságosig sem kell elmenni.



Ha gondolod, akkor meg is rendeljük mindjárt, csak mond a címed! :)

2020. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
én nem szeretem az olyan ajándékot, amiről az ajándékozó nem szólt, mert nem szeretem az ablakon kidobott pénzt. mi itthon mindig mindenkitől megkérdezzük mit szeretne és azt vesszük meg.esetleg valamilyen utalvány a kedvenc boltjaiba, ahol szokott vásárolni.
2020. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyes 🤣
2020. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Én valamilyen közös élménynek örülnék a legjobban, pl. foglalj le egy olyan programot, amit szívesen csináltok.
2020. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

"pl. foglalj le egy olyan programot, amit szívesen csináltok."


Pont ez a baj!!! Hogy ötlete sincs, hogy mi érdekelné a csajt... eddig ez nem volt fontos, de most beugrott ez a vacak karácsony...

2020. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
5# azért a kkronáról se feledkezzünk meg, mostanában max egy faházat lehet bérelni egy erdőben. (Nem is hangzik rosszul) 😁
2020. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
"mostanában max egy faházat lehet bérelni egy erdőben" Kell annál jobb? Egyébként nem arra gondoltam, hogy pont mostanra foglalja, jó az később is, lesz mit várni :D A lényeg az, hogy nem érdemes tárgyi ajándékban gondolkodni olyan embernél, akinek mindene megvan.
2020. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Vele is beszélgettem erről minek örülne, de semmi.

Azt mondja megvan minden, nem kér semmit.

Könyvre én is gondoltam, ez nem egy rossz ötlet.

Különösebb hobbija nincs. Rengeteget dolgozott, minden nap szinte évek óta, most vírus miatt végre egy kis nyugi van neki is.

Nagyon szeretne utazni ezt tudom, Magyarországon belül is, nem sok helyen járt még.

Ez mindenképp a tarsolyomban van.

Ajándék szempontból azért fogytam ki mert aminek tudom hogy örült volna, ékszer stb azt már időközben megkapta tőlem.

2 hónapja volt a születésnapja most novemberben meg a névnapja.

Ezért vagyok tanácstalan.

2020. dec. 1. 12:57
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

"Azt mondja megvan minden, nem kér semmit."


Bár férfi vagyok, de van egy középfokúm "női nyelvből"


Ez azt jelenti, hogy "cicám, erőltesd már meg magad, és találj ki valami csekély apróságot, amivel meglepsz".


Nem kell sokba kerülnie, csak azt kell mutatnia, hogy elgondolkoztál rajta, és energiát fordítottál rá.



Segítek, erre a felvetésre a következő rossz válaszok születhetnek:

- veszel neki valami nagyon személytelent

- veszel neki egy ajándékutalványt, hogy vegyen valamit magának

- megkérdezed a GYK-t (igen, a FB, az Ask.com is GYK-nak számít)

2020. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kereteztess be egy selfiet magatokról egy szép idézettel a hátulján.
2020. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!