Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vár egy 44 éves nő egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vár egy 44 éves nő egy 13 éves sráctól?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm egy 44 éves nő egy jó ideje jár egy 23 éves sráccal most nem tudom mennyi ideje vannak együtt lehet egy két év nem tudom de össze is költöztek.A nőnek van két kisebb gyereke is,aztán úgy néz ki mégse mennek úgy a dolgok a srác szakított a nővel a nő el van keseredve mert ugye nagy szerelem totál átélés meg szereti.Nos tudom sok ilyen kapcsolat van fordítva is nagy korkülönbséggel de ezek az emberek mégis mit várnak a másiktól?Hisz ekkora különbség nem csak a korban van az emberek közt szerintem.Gondolom azt hitte a nő ismerősöm majd együtt öregednek meg...

2020. dec. 1. 13:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindegy? Szerintem ez kettejük magánügye, nem rád, és nem is ránk tartozik.
2020. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Most aki 13 vagy 23? Mert nem teljesen mindegy 🤔
2020. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Bocs 23 éves mellé ütöttem :D
2020. dec. 1. 14:06
 4/22 A kérdező kommentje:

1/


Kicsit félre értettél,én nem azt kértem ,hogy firtassuk őket kettejüket hanem,hogy általánosságban mit várnak ezek az emberek.Ez pusztán csak egy példa volt.

2020. dec. 1. 14:07
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Csak a férfiaknak lehetnek fiatalabb szeretői? 😄
2020. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5/


Fent írtam,hogy fordítva is értendő ,és nem szeretőről volt szó hanem párkapcsolatról és összeköltözésről.Egyébként azt veszem észre a szerető jelentését is mással mossák össze amit nem is jelent mint sok más szót is pl barátság azt is mondják boldog boldogtalanra még ha sosem találkoztak akkor is.Ha valaki fiatalabb a másiknál az nem szerető szerető akkor van ha valaki párkapcsolatban él és van más valakije is na az a szerető.

2020. dec. 1. 14:18
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Párkapcsolathoz azért durva ennyi korkülönbség, így hogy a srác fiatalabb. Szexuálisan nem lenne gond, mert a fiúk a huszas, a nők pedig a negyvenes éveikben vannak a csúcson 🙂
2020. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7/


Na igen de sokszor a másik félnél kialakulhatnak érzelmek ilyen helyzetben idősebb nőknél lehet gyakrabban mint fordítva feléjük a fiatalabb fiúnak.Illetve valószínű az utuk se egy mind kettő mást akarhat.

2020. dec. 1. 15:03
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Csak szex és más semmi.
2020. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Mivel a srác össze is költözött a nővel ez bizakodásra adott okot. Ez történhet kortól függetlenül is. Biztos ígért fűt-fát,a nő meg hinni akart.
2020. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!