Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek, ha a barátotok csúcskategóriás telefont adna nektek ajándékba?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 20:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon kellemetlenül érezném magam.
2020. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Ki ne örülne? Az más kérdés, hogy nekem nem számít semmit, sosem érdekeltek a telefonok, bár iPhone-om van, de használtan vettem. Arra, hogy csetelgessek meg zenét hallgassak nem adnék ki 300 ezer forintot, bár megtehetném.


Engem különösebben nem tenne boldoggá egy ilyennel, abból a pénzből inkább nyaralni vigyen el vagy gyűjtsön nekem kocsira.

2020. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Attól függ, mert ha esetleg felnőtt vagy és van saját kereseted akkor még talán annyira nem érezném kellemetlennek. Meg mondjuk ha ezt beszéltétek meg, nálatok ilyen nagy értéket szoktatok venni...
2020. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem, gagyi! Egy Porsche-t kértem
2020. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nem cserélem le a mostanit, és "csúcskategóriás" nem kéne. De nem is az a világ vagyok, mint a ficsúrok, akik drága kiegészítőket vesznek a Barbie babájuknak.
2020. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon örülnék
2020. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!