Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés az első szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első szerelem után újra szerelembe esni?

Figyelt kérdés
Ugyan olyan szép? Ugyanúgy a felhők felett jár az ember? Vagy ez a csoda csak egyszer történik meg?

2020. dec. 10. 11:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Lelek függő is szerintem..meg mered e elni erzelmeid.. vagy vissza zuhansz es elzarkozol.. de akkor csak alom marad minden jo ami eletet szepe teszi..Szerelmnel nincs jobb erzes.. valakit szeretni eltet
2021. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%

Én meg azt nem értem hogyan lehet elfelejteni valakinek az arcát, akivel jó esetben éveket voltál együtt. Nekem az első szerelem nem azt jelenti, hogy tiniként 2 hónapig együtt jártam valakivel, hanem az első komoly kapcsolatomat, akiért lángoltam, akiért mindenem odaadtam volna.

Hogy lehetne elfelejteni annak az arcát,akivel elveszítettem a szüzességem,akivel életem első önálló nyaralását töltöttem és hasonló szép emlékeket köszönhetek neki?

2021. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%
12 pl. úgy, hogy azzal megromlott a kapcsolat, és azóta jött jobb...
2021. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
en sem felejtem ahogy eldobtak mint egy szemetet es itt maradtam azota azt valom megveszem magamnak ezt a not.. es mig nem kerestem jol egyszeruen inoraltam kornyezetem
2021. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt tapasztalatom penzemert szeret akkor legalabb en dontom el mikor es meddig..
2021. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
remelem ezzel nem bantottam most senkit meg mert nem akartam ezzel senkinek rosszat.. megint kizarnak innen
2021. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!