Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor érdemes lecsapni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes lecsapni a kiszemeltünkre?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány.

Viszont én eddig depresszióval küzdöttem és hiába győztem le, a nyakamon maradt egy elég nagy pocak. Viszont mivel korábban vékonyan még jó srácnak számítottam, folyamatosan fogyózok, de még kéne pár hónap legalább, hogy megfelelően nézzek ki.

Várjak ki vagy csapjak le most?

Most mivel még igen csak nem vagyok csúcsformában, nagy az esélye, hogy elutasít.

Vagy kivárhatok, amíg helyrejövök, de addigra összejöhet mással.

Nagyon különleges számomra és mindenképp meg szeretném szerezni, mit tegyek?


2020. dec. 12. 23:33
A kérdező szavazást indított:
Próbálkozz most!
Várj még vele!
Jobb ötletem van, kifejtem kommentben!
16 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Csapj le rá most! Amenyibben csak az tart vissza, hogy még nem vagy fizikailag csúcsformában.

Ha érzelmi kötelék alakul ki köztetek és passzoltok, a csajszit ez nem fogja érdekelni.

Ha mègis zavarná ez a külsődben, de közben meg jól érzi magát veled, akkor ugyanúgy együtt tölthetitek az időt, amíg el nem éred a kívánt fizikumot, bár itt lehet, hogy az "összejövés" későbbre tolódik.


Viszont ha nem csinálsz semmit, akkor lehet, hogy valaki lecsapja majd a kezedről, és akkor már mindegy, hogy hogyan nézel ki.

2020. dec. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!