Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmes emberek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmes emberek hogy reagálnak, ha a kiszemeltjük kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Vajon hány % szenved, hány % próbálkozik be a foglalt személynél és hány % ábrándul ki fájdalom nélkül ?
2020. dec. 16. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Ez valami matekpélda számok nélkül?😳
2020. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket nem lehet pontosan megmondani de ha mindenféleképpen számokat akarsz hát tessék: 70% szenved 25% be próbálkozik míg a maradék 5% minden fájdalom nélkül tovább lép
2020. dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nemtom, én szerelmes csak abba vagyok, akit eléggé ismerek. Az meg max velem van kapcsolatban és velem épít kapcsolatot, nem valami mezei senki, akire annyira nedvesedek, hogy titokban nyomozok utána lol
2020. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

#3 Ezt sosem értettem, hogy miért gondolja mindenki, hogy aki úgy szerelmes valakibe, hogy nincs vele kapcsolatban, az egyből nem is ismeri és “titokban nyomoz utána”. Ti csak a párotokat ismeritek személyesen? Nincsenek pl. barátaitok?

Sajnos nekem is volt már olyan ember az életemben, akit 10+ éve ismertem (és nagyon közel állt hozzám, jól ismertem), és beleszerettem, pedig soha nem történt köztünk semmi szexuális vagy romantikus.

A kérdésre válaszolva: szerintem a 2-es elég jól tippelt, de ezt valóban nem lehet így számszerűen megmondani.

2020. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem voltam még foglalt emberbe szerelmes.

Csak olyan történt velem, hogy szakítás után már egyből más karjaiban landolt az exem. Kicsit ugyan szenvedtem is, de nem feltétlen amiatt, hogy rögtön mással van, hanem szimplán a gyászfolyamat miatt, nem egyszerű elengedni éveket. A kiábrándulást segítette inkább, hogy pár nap múltán már közös mézes-mázos fotó jött velem szembe a közösségi médián, ezt kicsit nevetségesnek tartottam mindkettejük részéről úgy, hogy pl szerdán még együtt éltünk, szombaton már megjelent a fénykép. (a napokra nem emlékszem pontosan, de körübelül így kell elképzelni).

Egyébként nem töltött el rossz érzéssel annyira az a fotó, szóval a szenvedés kategóriába sem sorolnám magam. Inkább segített rávezetni az elengedéshez vezető útra.

2020. dec. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában nehezen de elfogadja a legtöbb ember, betökéli, hogy háááát ez is foglalt...


a kisebbik réteg ennek ellenére is próbálkozik , mert miért ne...

2020. dec. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!