Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne kezdeményezmnem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne kezdeményezmnem ?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel középiskola óta ismerem és nagyon jó a kapcsolatunk.Régen is tetszet,visszont túl nagy szájúnak találtam és úgy éreztem nem illünk össze.Azóta már eltelt jó pár év,ő 26 én 25 éves vagyok amúgy.Az utóbbi időben amióta az exemmel szétmentünk egyre több időt töltünk együtt,nagyon jól elvagyunk és azt is észre vettem hogy sok közös van bennünk.Nem tudom mit tegyek,mert tetszik,de attól tartok ha kezdeményezem akkor lehet elveszitem.Úgy érzem hogy talán én is bejövők neki.Gyakran bókol amit pl régen nem csinált,én is szoktam neki bókolni.
2020. dec. 17. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemes.
2020. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!