Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A páromnak fontosabbak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak fontosabbak a barátai mint én. Ez szerintetek normális? Hogy tegyem magam túl rajta? Változhat ez?

Figyelt kérdés
nekem nincs olyan barátom akit kiskorom óta ismerek, ezért nehezen érzem át ezt.. a páromnak 3 is van és azt érzem, hogy inkább rájuk hallgat mint rám.. 1 éve vagyunk együtt, nem tudom változhat-e ez
2020. dec. 26. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Jól is teszi, nők jönnek-mennek, de a barátok maradnak. Ráadásul nőkre én se hallgatnék. Ha ez nem tetszik, akkor vagy törődj bele vagy keress mást. Aztán vagy más lesz vagy nem.
2020. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Olyat keress, akinek te vagy fontosabb.
2020. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Egyrészt az 1. válaszolónak igaza van. A barát örök, de egy csaj, akibe csak ürít...? Másrészt nem ti csajok sipítoztok, hogy ha a srácnak nincsenek barátai, mondván antiszociális, lúzer?
2020. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincsenek ilyen barátaim, gyere baby, velem ilyen gondod nem lesz.
2020. dec. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Itt szerintem inkább arról van szó hogy őket máshogy ismeri.


Ha valakinek olyan barátai vannak akiket tényleg gyerekkora ismer akkor evidens hogy hallgat rájuk és hogy nagyon fontosak a számára.


Az is igaz, hogy (gondolom nem te vagy az első kapcsolata) barátnők jöttek és remélhetőleg te nem mész már, de ők vele voltak akkor is.


Emiatt felesleges féltékenykedni. Téged máshogy szeret.

2020. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Százalékért jöttem kommentelni, de itt súlyos vérontás van úgy látom.

Gratulálok kérdező.

2020. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!