Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, amikor egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, amikor egy fiú és egy lány régóta ismerik egymást, vonzódnak is egymáshoz, de azért nem jönnek össze mert mind a kettőnek van párja?

Figyelt kérdés
De továbbra is ismeretségi viszonyban maradnak és meg van a kémia és szimpátia, de nem jöhetnek össze, viszont pár hónap múlva vagy akár egy év múlva mégis összejönnek, mert már mind a kettő szabad? Vagy amikor két ember akik jóban vannak és tetszenek egymásnak, de nem jönnek össze és azért hogy elfelejtsék egymást, nem találkoznak egy ideig, aztán mikor újra találkoznak, összejönnek? Valakinek volt már hasonló tapasztalata?

#párkapcsolat, vonzalom
2020. dec. 31. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem. A nők igénylik a rózsaszín ködöt, ami egy olyan emberrel nem tud eljönni akit már jól ismersz. Ezért van a "barátzóna" is, mert túl későn lép a férfi, amikorra már nincs meg az ismeretlenség ami a "fellegvárat" adja. 1-2 év ismeretség után már inkább tesójaként tekint a nő rá.
2020. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 noone91 ***** válasza:

Nem gondolnám. Ne keverjük a pillanatnyi vágyat, vagy fellángolást azzal, hogy valakivel komoly kapcsolatban vagyunk. A feleségemnél soha nem éreztem ilyet, ellenben volt olyan, aki nem is volt jó nő, de megvesztem a vágytól miatta. Ha belemegyek - mármint nem úgy :) - vagy szabad lettem volna, akkor sem kellett volna hosszú távra, ha a fene fenét eszik, akkor sem. Ez van.


29F

2020. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Évekig húztuk egy pasival egymás agyát, pont azért mert egyikünk sem volt szabat. Mai napig nem múlt el részemről, róla nem tudok nyilatkozni, megváltoztak a körülmények, nem találkozunk már. Én szabad vagyok egy ideje, csak rá gondolok még mindig.
2020. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, de ha összejöttünk volna, nem tartott volna sokáig..

Aztán volt egy másik ilyen is..na az szerelem volt és 2 év barátság, 8 hónap szerelem kellett, hogy mindketten ott hagyjuk a tönkrement kapcsolatunkat. Életünk legjobb döntése volt. :)

Ha tényleg fontos, nem szabad veszni hagyni..

2021. jan. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!