Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy olyan lányba vagyok szerelmes akinek kapcsolata van?

Figyelt kérdés
Van egy lány(21 éves) neki van egy 7eves kapcsolata de lassan 1 éve napi szinten reggeltől estig beszélünk én elmondtam neki h szerelmes vagyok belé ,és ő is ugyan így all hozzam de döntésképtelen mert a másik fiút is szereti. Nekem egyre rosszabb ez a felállás és nemtudom hogy mitévő legyek mert nem szeretném elengedni de félek hogy csak egyre rosszabb lesz

2021. jan. 7. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Felejtsd el!
2021. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Ne mássz bele senki kapcsolatába! A másik fiút is szereti, akkor ne tegyél tönkre, egy hosszú kapcsolatot.

Majd megtalálod a párodat te is!

2021. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

21 évesen, 7 éves kapcsolata???


TÁMADJ LYUKRA! KOMOLYAN!


Egyszerűen ne finomkodj, hanem konkrétan hívd el dugni! Sokkold le!

2021. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Egy 7 éves kapcsolatban felfrissülés is lehet neki az, ha valakivel flörtölget. Sokaknak hiányzik a hódítás érzése és félrelépnek, sokaknak nem hiányzik az érzés egyáltalán és sokaknak elég ez, ha flörtöl néha valakivel.

Hidd el, ha eddig nem tette, nem fog lelépni a pasija mellől.

2021. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bonyultabb a helyzet kicsit mert ő kezdeményezett amikor rosszba voltak utana kibekultek de mi ugyan úgy folytattuk és erzodik rajta is hogy akarná csak szerintem őt biztos pontnak érzi az életébe és ezért fél otthagyni a fiút
2021. jan. 7. 10:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a biztos pont honnan jön amúgy? Fiatal lány, nem 40 éves házas anyuka, közös hitellel.

Mivel te többet akarnál tőle, te is "biztos pont" lehetnél, valószínűleg nem esne 2 szék közül a padlóra. A biztos pont azt jelenti, hogy átgondolta kivel lenne jobb hosszútávon. A jelenlegi párjával, akivel jól érzi magát, közösek a célok és tervek. Ha veled képzelné el a jövőjét, te lennél a biztosabb, téged választana. De nem ez a helyzet.

2021. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

El ne hidd már hogy ő 14 évesen örökre elköteleződött.

Simán megvan az esélyed.

2021. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6osnak: ő mondta hogy őt biztos pontnak érzi velem ellentétbe mert hogy lehet csak addig kellene nekem amíg megkapom és utána rá unnék
2021. jan. 7. 11:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyerekkora óta vele van, nem fog lépni. Társfüggő egyénekkel ez van.

Nincs értelme ezt folytatnod, mert mennek az éveid és egyedül maradsz. Mond meg neki, hogy ez így kevés.

2021. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Szeress ki belőle, ne vergődj a szarban. Ne beszélj vele, ne nézegesd mit csinál és hogyan alakul az élete, tartsd a maximális távolságot és el fog múlni. Nem jobb, mint nyakig tapicskolni a szarban?
2021. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!