Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan nő,férfi akinek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő,férfi akinek még sosem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés

Miért nem volt?

Nem nehéz az élet egyedül?

Hány éves vagy és milyen nemű?



2021. jan. 7. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem még soha nem volt, mindig olyan férfiakba szerettem bele, akikbe nem kellett volna. Az egyik nagyon gazdag volt és féltem hogy kihasznál, a másik átlagos anyagi háttérrel rendelkezik de mégis jóképű és falja a nőket,egyertelmű volt számomra, hogy bármennyire is fáj, akkor sem létesítek vele kapcsolatot mert úgyis megcsal előbb-utóbb. 21/N
2021. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1: 2 pasiból 2-nél kezded az anyagi helyzetével a beszámolód. Hát igen, kinek mi a legfontosabb tulajdonság... én pl biztos nem említem top5 tulajdonság között, amikor egy emberről beszélek
2021. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt, nem is lesz, van betegségem ami miatt nem kellenék senkinek, magamra koncentràlok pàrkapcsolat helyett.

23N

2021. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
@3: mi az a betegség, ami lehetetlenné tesz egy párkapcsolatot?
2021. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, làtàs, gerincprobléma
2021. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

3: ezek önmagukban biztos nem befolyásolják a párkapcsolatot (én ismertem igazi gyengénlátó nőt, kb 5 centiről olvasott, és a monitorán öklömnyire voltak állítva a betűk, mégis tudott ismerkedni).


Ne add fel ilyen könnyen

2021. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, én rùt ronda is vagyok ezek mellett és màr nem is vàgyok kapcsolatra!
2021. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van, jelen.

"Miért nem volt?": egy alapbetegség miatt nem kellek senkinek sem;

"Nem nehéz az élet egyedül?": A Desperado-t idézve: "Majd beletörődsz, hisz tudod, semmi sem változik...." (Ég Veled)


"Hány éves vagy és milyen nemű?": F39.

2021. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Még soha nem volt, pedig sokszor lehetett volna. Féltem mindig, sajna szociális fóbiás vagyok. Igyekszem ezt leplezni, de kapcsolatot nem tudok kialakítani.

Sokszor még reménykedek,ha van lány a láthatáron, hogy valahogy összejövünk.

29F

2021. jan. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Károly farkasok ***** válasza:
68%

Sajnos a társadalmunk úgy van berendezkedve hogy nem kedvez a párkapcsolatoknak és megnehezíti a normális emberi kapcsolatok úgy általában...

Én javaslom ne hagyjátok magatokat, az nem normális ha valaki egyedül él vagy magányos, az ember társas lény... Viszont tenni is kell érte.

2021. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!