Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiaknál az ésszerűség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál az ésszerűség nem játszik szerepet a barátnő kiválasztásában?

Figyelt kérdés
Az nyer, aki előbb került látótérbe, nem az aki alkalmasabb?

2021. jan. 7. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom o ugy gondolta, az a no alkalmasabb. Nem te dontod el.
2021. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha arra gondolsz, hogy nem "dobja" az előzőt csak mert egy másik is megjelent - akkor igen, nincs "észszerűség", érzelmi alapon lesz döntés hozva és marad az akivel több szép emléke, kellemes szerelmi aktusa, és mély beszélgetése volt.
2021. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Az nyer aki ugyanúgy tesz lépést egy kapcsolatért - félreértések elkerülése végett nem a nőnek kell kezdeményezni és nem is tálcán kell kínálnia magát, de ne is játsza el a megszerezhetetlent!

A másik - amit 1-es is leírt; azt hogy számára ki alkalmas, azt Ő dönti el.

Az, hogy Te úgy gondolod, neked járna a fizetése, meg az anyagi biztonság amit megadhatna, még igencsak kevés ahhoz, vele tudd fizettetni a műkörmösödet!

2021. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem te döntöd el, hogy a kiszemeltednek te vagy az alkalmasabb és nem a barátnője. Azt már eldöntötte ő, tök felesleges ez a szánalmas vergődés amit itt művelsz.
2021. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En mindig a meglevo kapcsolatba teszem az energiat. Amikor vege, akkor nyitok csak masok fele. Ha igy nezzuk, akkor az elso a nyero. Valojaban pedig 1 evig kerestem, mire mellette dontottem, tehat nem az elso szembejovo volt, igen magasra tettem a lecet. Ezt a semmibol nem lehet csak ugy uberelni.
2021. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki előbb került látótérbe ÉS teljesíti azokat a feltételeket, amiktől úgy érzem, hogy megéri vele megpróbálni.


Ha az ember az alkalmasabbra várna, folyamatosan jobbra cserélné az aktuális partnert, amint jönne egy. Nálam ez nincs így. Én választok egyet, aki teljesíti azokat a dolgokat, amiktől el tudom vele képzelni és amitől megszeretem, onnantól meg leszarom, hogy ki szerint ki alklamasabb vagy jobb, mert egyértelműen eldönti számomra a többletérzelem/több közös élmény a kérdést akkor már.

2021. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És megérkezett legkedvencebb barátnőnk 🙂🙃
2021. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a nőt miért nem tiltották még ki innen?
2021. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Na kezdodik
2021. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Áh, már vártam a napi 10. értelmetlen kérdést. Mi van, mégsem tudod feldolgozni, hogy nem fognak sosem választani? Pszichológus telefonszámot kérsz? :D
2021. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!