Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan ember az életedben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember az életedben, aki néha eszedbe jut, hogy de jó lenne, ha újra megkeresne?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen szerelemből, hanem csak, hogy beszélgessetek újra, legyen része az életednek.
2021. jan. 14. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Ha valaki hiányzik bármilyen szinten, akkor nem várok meg vágyakozok a levegőbe, hanem fogom magam és megkeresem. Szerintem sokkal egyszerűbb.
2021. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen.
2021. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Volt. Csak VOLT. Nagyon beleszerettem. De őt ez nem érdekelte. Aztán őt az élet másfelé vitte és nem is beszéltünk majdnem egy évig. Életem egyik legnehezebb időszaka volt talpra állni ebből... Aztán karácsonykor megkerestem beszélgetni hátha működhet a barátság de ugyanúgy viselkedett pár nap múlva mint korábban.... Ekkor sikerült belenyugodni és elengedni. Semmit de semmit sem számítok neki még barátként sem. Hidegebb mint a jégcsap. Újra csalódni kellett benne hogy el tudjam felejteni.
2021. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van. Jó lenne, ha megtalálna. Én elhagytam a kontaktját😅
2021. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Nincs.
2021. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nincs, mert akivel eltávolodtunk egymástól, annak oka volt. Akkor rossz érzés volt, de mivel kutyából nem lesz szalonna, így nem szabad hiábavalóan vágyakozni. Túl kell ezen lépni valahogy.
2021. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Van. Minden nap eszembe jut.

De tudom hogy nem fog megkeresni.

Már 9 hónapja nem tudok róla semmit.

Mégsem tudom elfelejteni...

2021. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ram mindenki igy gondol :) ... de ennyi idom nincs.
2021. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen személy. Munkahelyet váltott és elköltözött jó messzire. Örülnék neki ha újra beszélhetnénk.
2021. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen személy. Utoljára 1 hónapja találkoztunk.
2021. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!