Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már veled olyan ,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan ,hogy valakibe totál szerelmes voltál mégis vonzódtál máshoz szexuálisan?Adtál teret a megcsalásnak ,ha minden stimmelt a szerelmeddel?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akibe szerelmes voltam barátnőim (3 valaha) és egyszerűen annyira az eseteim voltak, azokat nem csaltam meg, eszembe sem jutott mert annyira elégedett voltam vele. Akikbe nem, azokat igen.
2021. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 8 éve vagyok párkapcsolatban, szeretem a párom és szexuálisan is iszonyú vonzó, külsőre helyes számomra, de mégis történt ilyen, hogy máshoz is vonzódtam. Ez csak annyit tesz, hogy nem vagyok fából. De nekem ezek semmit nem jelentenek, soha nem csaltam meg, nem engednék teret ilyeneknek, ezek csak ösztönös, primitív érzések, a párkapcsolatom jóval több ennél + a szexualitás megvan a párommal is, nem szükséges mással.
2021. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Történt már, hogy a párom mellett más is vonzott szexuálisan. Hosszú kapcsolat, nagyon jól megvagyunk, haladunk előre az életben, ja, mindent elsöprő rózsaszín köd nincsen, de szerelmesek vagyunk, szuper a szex is. Szóval tudomásul veszem, ha valaki vonz, egészséges fiatal nő vagyok, azt is örömmel veszem, hogy azért én is tetszek még a férfiaknak, de eszem ágában nincs kockáztatni egy nagyon jó kapcsolatot, soha nem tenném ezt a párommal.
2021. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mért csalnám meg? Ember vagyok van agyam tudok mérlegelni van tartásom és nem köpnem szembe a másikat egy ilyen lépéssel....
2021. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!