Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Autós iskolában ha az ügyintéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autós iskolában ha az ügyintéző hölgy nagyon kedves velem, az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Érdemes csak úgy vissza menni és meglepni egy ajándékkal? Őrülne? Mi lenne szerintetek?

2021. jan. 27. 18:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Dragaszivem 😂😂 edesem. De cuki xD

Azert kedves mert ha egy utolso bunko parely lenne veled nem ajanlanad senkinek a helyet sot ugyfeluk tanuloik sem lennenek!! Ez normal atlag helyen igy van kedvesek mert fizet az ugyfel.


Oriasi vagy 😂😂😂

2021. jan. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit nem jelent. Az ügyfelekkel én is mindig baromi kedves és mosolygós vagyok, mert ez a dolgom, ezért fizet a munkáltató. Az a cél, hogy az ügyfél máskor is visszajöjjön és ajánlja másoknak is a helyet.


Ennek ellenére házas vagyok és egyáltalán nem ismerkedni szeretnék.

2021. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer amikor még ilyen diákmunkát csináltam egyetem alatt, akkor jött egy srác. Kedves voltam, majd amikor jött legközelebb hozott ajándékokat. Rettentő kellemetlenül éreztem magam, mert van párom lassan 10 éve, eszem ágában sem volt ismerkedni vagy ilyesmi. Én alapból mindig mosolygós és közvetlen vagyok mindenkivel. Sajnos ebből rengeteg félreértésem származott, mert a legtöbb pasi azt hiszi, hogy tetszik nekem.
2021. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, egy elhívást megér.

De ha elutasítást kapsz, akkor annyi, ott meg kell állni.

Inkább egy biztos nem, mint egy mi lett volna, ha...

Egyszer rákérdezel, hogy lenne-e kedve munka után egyet sétálni kettesben vagy meginni valamit, nem dől össze a világ.

Te is nyugodtabban alszol, hogy legalább van biztos válasz, még ha egy „nem” is az.

2021. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!