Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tönkre teszik a szüleim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre teszik a szüleim a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Az első barátommal elég sokáig jártunk. Egy idősek vagyunk, mind a ketten egyetemre járunk. Imádták a szüleim azt a fiút, fiuknak tartották.


Szakítottunk és ezen nem tudnak túllépni, sem ő sem a szüleim. Az előző barátomnál arról volt szó, hogy mivel 2 család is elfér, akkora a szüleim háza így odaköltözik és ott is fogunk élni (gyakorlatilag külön ház, csak 1 folyósó köti össze). A mostani barátomnál a szüleim ezt konkrétan megtiltották. Most ott tartunk, hogy alhat nálam, de ez nem lehet összeköltözés ezért bizonyos napokon hazamegy a lakásába. Múltkor kölcsönkérte volna apám autóját (az övének volt valami baja) 5 percre de nem adta neki oda. Anyám nem szól hozzá. Az a bajuk, hogy kicsit idősebb és biztosan neki azonnal feleség meg gyerek kell, ezzel meg tönkretesz.


Most az a legújabb, hogy anyám át akarja alakítani a házat és a volt barátomat hívja pakolni segíteni. Megkértem a párom, hogyha összefut vele, ne reagáljon semmit, mert a volt barátom provokálja. A barátomat meg az zavarja, hogy a házunkban van minden délután (sokszor a barátom dolgozik még olyankor), a szüleim meg a kedvét keresik.


Nem tudunk elköltözni és őszinte leszek, nem is akarok. A nagymamámtól örököltem pénzt és azon lett teljesen felújítva a ház (még akkor a másik barátommal voltam, és a szüleim erőszakoskodtak). Nem fogok egy lakásban nyomorogni, amikor egy tágas, kertes házunk van, amiben az én pénzem is van. Meg egyébként is. Szeretem a szüleim. Nem akarok velük rosszban lenni. De ez így nem állapot. Mit tegyek?


2021. febr. 11. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig amíg a szülők határozzák meg, hogy milyen szinten lehetsz együtt a barátoddal, addig nem vagy alkalmas komoly kapcsolatra. Nyilván a szüleidnek lehet beleszólása, hogy ki költözik hozzájuk, ezt a jogot nem vitatom tőlük.

De ha te a szüleidtől teszed függővé a kettőtök közös jövőjét, akkor annyi a kapcsolatodnak. Tehát ha a szüleidhez nem költözhettek, amit joguk van megtiltani, akkor marad az, hogy vagy máshol élsz vele együtt vagy választod a kényelmet és a megszokást a kapcsolatod helyett.


Én is kertes házban élek születésem óta, nem tudnám magam elképzelni egy lakásban, főleg, mert kutya nélkül nem tudok élni. De ez nyilván behatárolja, hogy ki lehet a partnerem.

2021. febr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereted a párodat, akkor tipliztek ketten otthonról. Ha meg nem, akkor fogadd el, hogy a kényelem neked fontosabb, mint ő. Ne pazarold az idejét feleslegesen.
2021. febr. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%

Lehet a szuleid nem veletlenul ragaszkodnak az elozo kanhoz. Jobb emberismerok, mint te. En azert leulnek veluk beszelgetni.

1. Miert ragaszkodnak ennyire az exkanhoz? Mi az amit ok latnak, te meg nem?

2. Megkerdeznem, hogy mivan akkor ha orokre a jelenlegi csavoval maradsz, akkor ok hogy kepzelik el a jovot?


(Nyilvan az van, hogy ok valamiert arra jatszanak, hogy majd megunod ezt az embert, es neha be is jon)

2021. febr. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!