Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szokatok esténként csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szokatok esténként csinálni a pártokkal miután hazaértek a munkából?

Figyelt kérdés
Közös hobbitok van? Hogyan töltitek el együtt az időt?

2021. febr. 14. 09:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a pártokkal nem szeretnék közös hobbit.
2021. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

A pártokat főleg szidni szoktam,szélsőjobbtól szélsőbalig,és nem csak esténként. :D

Amúgy egyedülálló vagyok.

2021. febr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Mondjuk velük én sem.

Párotokkal*

2021. febr. 14. 09:25
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetés tvzes házimunka kombó.

Ha nincs Covid több programunk van de így este már nem tudunk hova eljàrni.

2021. febr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetünk, vacsora, néha egy sorozat/film, vagy társas, de pláne most covid alatt nincs más lehetőség.

Amúgy esetleg elmennénk néha kajálni, vagy más szabadtéri programokra.

2021. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Megbeszéljük kinek milyen volt a napja, vacsizunk. Elmegyünk esetleg bevásárolni. Párom általában játszik egy picit a haverjaival vagy egy projekten dolgozik. Este összebújunk, filmezünk. Néha kártyázunk.

Ha nem lenne covid, kicsit izgalmasabb lenne :D

2021. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetünk, internetezünk közben beszélgetünk, tévézünk. Nem sok mindent, párom munkabeosztása olyan, hogy kora hajnaltól kora estig dolgozik, tehát túl sok mindenre nincs ereje. A szabad napok már tartalmasabbak szoktak lenni.
2021. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nálunk is ez a rendszer.

Én hazaérek fél 8-ra és beszélgetünk illetve sorozatozunk este 10-ig. Majd alszunk, és mondta hogy ez már neki unalmas.

A szabadnapjaitok hogy telnek?

2021. febr. 14. 10:11
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szabad napokon elmegyünk ügyeket intézni, vásárolni, sétálni, jó időben beülünk egy üdítőre, vagy épp csak egy padra téren vagy parkban, a hobbinknak élünk, barátokkal találkozunk, játszunk valamit közösen valami mobilos játékon, sorozatozunk, filmezünk (nem tv-t nézve, hanem letöltött, vagy youtube), családtaggal találkozunk, főzünk közösen, vagy élvezzük a semmittevést: tehát alszunk egyet, tv-t nézünk, internetezünk és beszélgetünk közben. Szóval nagyjából ilyeneket.
2021. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kilenc vagyok még: A korlátozás előtt színház, szabadtéri, kúltúrális vagy bármilyen program ami érdekel...
2021. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!