Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet ilyen, hallottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen, hallottatok már hasonló szerelemről?

Figyelt kérdés

A (nagyon) soká, de aztán váratlanul és intenzíven felébredő szerelemre gondolok. Amikor vkit évek óta ismersz, szimpatikus, de semmi több, időnként találkoztok, akkor váltotok pár szót, de egyébként nem keresitek egymás társaságát, aztán egyszer csak, saját magatok számára is teljesen váratlanul rádöbbentek, hogy tetszik nektek ez az ember, és mindenáron meg akarjátok ismerni.

Hallottatok már ilyenről a közvetlen környezetetekben, vagy esetleg Ti magatok tapasztaltatok már, hogy egy régi, ritkán látott ismerősbe hirtelen beleszerettetek?



2021. febr. 20. 16:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Biztos létezik ilyen. Én nem hallottam ilyesmiről.


Tetszik neked valaki?

Nő vagyM

2021. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
persze haha természetes hogy van ilyen:)
2021. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem...
2021. febr. 20. 17:13
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Letezik vagy nem, nem tök mindegy?

Ha neked tetszik, akkor irj reszletesebben, és megprobaljuk segiteni. De ha te ugy viselkdesz, mint aki utal, akkor me csodalkozz, hogy nem fog lepni feled. Ha mindenaron meg akarsz szerezni, akkor beszelgess vele, aztan ha minden jol alakul, akkor elhivod valahova setalni...

2021. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Olyan ritkábban fordul elő - szerintem-,hogy egyszer csak rádöbbenek,hogy nekem Ő bejön.A páromat ezer éve ismerem, napi kapcsolatban álltunk. Mindkettőnknek kapcsolata volt, aztán jött egy időszak amikor mindketten egyedül maradtunk és egyre több időt töltöttünk együtt.Igy alakult ki köztünk a párkapcsolat, de ez nem egyik napról a másikra, kb félév napi munkahelyi találkozás és emellett rendszeres hétvégi programok mellett történt.
2021. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik barátommal történt ilyesmi. Egy gimibe jártak, de csak évfolyamtársak voltak és bár ismerték egymást, de néhány mondatnál többet sose beszéltek. Barátnőm mondta, hogy amúgy szimpatikus volt neki, de nem gondolt rá úgy, csak egy távolabbi ismerős volt, akit néha látott a folyosón. Aztán ugyanarra az egyetemre mentek, bár másik szakra és utána viszonylag hamar a srác elkezdte keresni a társaságát és viszonylag hamar el is kezdtek randizni és összejöttek. Mesélte, hogy utólag megkérdezte mi okozta a változást, miért pont akkor kezdett el érdeklődni utána és a srác azt mondta, hogy nincs konkrét oka, csak egyszer látta őt az aulában beszélgetni valakivel, nevetett és valahogy annyira megtetszett neki akkor, hogy úgy érezte jobban meg akarja ismerni. És mivel korábbról valamennyire ismerték egymást, így volt is mivel odamennie és megszólítania, szóval úgy volt vele, hogy miért ne. 5 éve vannak együtt :)
2021. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
1-es: igen, nő vagyok. 4-es: nem szeretném leírni, úgyse tudtok segíteni. Csak érdekelt, tapasztalt-e már valaki ilyet, mert olvasni már olvastam hasonlóról (híres emberekről), de engem a "valódi" emberek történetei jobban érdekelnek.:) A többieknek köszönöm a választ jöhetnek még! :)
2021. febr. 20. 17:46
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Létezik bizony. Én öt évig kerülgettem egy lányt, heti kétszer, háromszor találkozunk a munkahelyén. Igazából jó darabig nem is vettük észre egymást, mint kiderült azért, mert körülbelül akkor ment férjhez, mikor megismertük egymást. Aztán öt év múlva valamiért jobban elkezdtünk érdeklődni egymás iránt, egyre jobban megtetszettünk egymásnak és egyszer csak hipp-hopp egymás szeretői lettünk. Fél évig tartott, aztán sajnos véget kellett vetni neki. Azóta is szerelmesek vagyunk egymásba, de sajnos nem lehetünk együtt. F
2021. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ó, utolsó, sajnálom, hogy úgy alakult, véget kell vetni a kapcsolatnak... Mindenesetre érdekes történet, és én is azt hiszem, van ez így néha: egyszerűen azért nem veszel észre vkit, mert fel sem merül benned, hogy észre veheted: kapcsolatban van, házas, túl fiatal/idős hozzád stb. Aztán egyszer csak úgy alakul, hogy a körülmények megváltoznak, vagy az, aminek Te korábban jelentőséget tulajdonítottál (mondjuk korkülönbség) már nem is számít...
2021. febr. 20. 18:27
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen,sőt kicsit ellenszenves is volt a legelején.Egy -két évvel később más körülmények közt találkoztunk.Valami megfogott benne,mivel foglalt volt így nem lett semmi a dologból.

Most egy számomra kedves ember van így.Náluk a szeretteik elvesztése után kezdett alakulni valami.Remélem összejön nekik.

2021. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!