Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Harrison Ford miért mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harrison Ford miért mindig olyan csúnya nőket vett feleségül?

Figyelt kérdés
Van ennek valamilyen pszichológiai magyarázata? Szerintem a leggyönyörűbb nők csókolták volna a lába nyomát is fiatal korában, és kizárt dolognak tartom, hogy a szép lelkük miatt vett feleségül állandóan csúnya nőket.

2021. febr. 20. 23:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Engedték az anált.
2021. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Nézd meg, hasonló az arcuk Fordéhoz.. Lehet ezért..
2021. febr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát max. Carrie Fisherrel hasonlítottak arcra egymásra, de ő nem kellett neki egy kalandon kívül. Pedig ő szép volt.
2021. febr. 21. 00:04
 4/23 A kérdező kommentje:

De most komolyan, ő miért nem kellett neki?:


[link]

2021. febr. 21. 00:05
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Talán valakinek nem pusztán a külsejét akarta feleségül venni, inkább azt nézte, hogy milyen mint ember, mennyi szeretet lakozik benne, boldog-e vele.


Ki tudni ezt? Rejtély. 🙂

2021. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Ő neked ronda.

[link]

Kívánom mindig bájosabb nőd legyen. Én két katagóriával lejebb is kibékülnék.

2021. febr. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hát nézd meg itt:

[link]


De fiatalabb korában is egy szürke kisegér volt.

Tény, hogy Mary Marquardt vagy Melissa Mathisonhoz képest Calista egy fokkal szebb, de egyikük se szép.

Én értem, hogy van, aki velük is beérné, de egy olyan pasi, mint HF? Én még Calista kinézettel se gondolnám, hogy lehet esélyem egy ilyen férfinél.

2021. febr. 21. 01:43
 8/23 anonim ***** válasza:
10%

Ja hogy nő vagy. Én férfi. Nekem tetszik. Ford lassan 80. Nem fogod megszerezni. Rám még startolhatsz.

Ez a nő Ford nélkül is fent lenne a Wikipédián. Mi nem. Tényleg szerencsés fazon Ford.Gyönyörű nők csorgatják utána a nyálukat. Kodályt 70 felett még tizenéves nőt xexuált. Említhetném Szentgyörgyit, Kálmánt, Faludyt. Érdemes sikeresnek lenni, bár van 70 körüli nem híres ismerősöm huszonéves gyönyörű feleséggel.

2021. febr. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

:D Á, már nem kéne Harrison, a 37 éves HF-be voltam szerelmes tinédzser koromban, most már öreg lenne nekem.:)

Csak nem értem tényleg, én löktem el magamtól nem híres srácot 20 éves koromban, mert nem tartottam magamat elég szépnek hozzá és nem akartam szamár lenni a ló helyett, pedig szerintem ennél a Joker szájú Calistánál nagyságrendekkel szebb vagyok. Meg nem azért, de látszik a fotókon, hogy full szerelmesek voltak egymásba Carrie Fisherrel, miért nem kellett neki? Félt egy ilyen szép nőtől? Vagy mi?

2021. febr. 21. 02:33
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert megengedheti maganak, hogy azt vegye el, akit szeret, es ne egy babut, akivel fotozkodhat, mint egy kelet-europai ujgazdagocska.
2021. febr. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!