Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hívják az olyan embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívják az olyan embert, vagy milyen kapcsolatnak lehet azt mondani, ha egy nő vágyik a férfi társaságra (igen, a szexre), meg hogy néha vele legyen, de összeköltözni, gyereket vállalni, illetve szerelemre se vágyik igazán vele?

Figyelt kérdés
A barátság extrákkal nem ez a kategória szerintem.
2021. febr. 27. 21:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
laza kapcsolat.
2021. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Szerető.


És hidd el, ez nem rossz dolog, csak sok lecserél ex-nej tekinti annak.

2021. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Régóta érzem hogy érzelmileg nekem nem megy úgy a hagyományos szerelmi kapcsolat. Valahogy nem tudok és nem is akarok úgy megnyílni egy férfinak. Rengeteget csalódtam, és mindig rájöttem utólag, hogy ez nem nekem való. Jah 32 éves vagyok.
2021. febr. 27. 21:11
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerető.


Emlékeztek a népdalokra, amiket gyerekkorotokban tanultatok az iskolában? Azokban is régi archaikus nyelven a szerető nem azt jelentette, hogy vele csaltál meg valaki mást. Hanem hogy nem volt senkid, de valakivel igazából összejártál szexelni, volt némi intimitás is, akár lelki megértés, de attól még nem voltatok semmilyen kapcsolatban, házasságban.

2021. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Manapság a szerető jelző nagyon el van ítélve. Az ilyen nőket le ri:bancozzák. Próbáltam a normális párkapcsolatot tényleg, de nem szerettem azt a kötöttséget, bilincsnek éreztem. Tudom hogy így nem lesz családom, sem gyerekem, azt is a latba tettem hogy egyedül fogok meghalni, de tényleg rengeteget gondolkodtam ezen. Volt egy férfi akihez vonzódtam nagyon, de sajnos neki nem működött a testiség, bevallom ő hiányzik, jó lenne összebújni vele, de sajnos gondjai vannak a potenciával és emiatt ellökött...
2021. febr. 27. 21:22
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
mingli kapcsolatnak hívják. Én is ilyenre vágyom..48n
2021. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

5.-re, a kérdezőnek.


És ki rib...le? És ha meg is teszi, akkor mi van? ÉLJ!!! És ne másokkal foglalkozz!

2021. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Szembe még sosem kaptam meg, a hátam mögött tuti :))) Nem zavar amúgy, csak tudom milyenek az emberek :) Hajaj éltem ám, most is élek ezerrel :))
2021. febr. 27. 21:26
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem is ez lenne az ideális.


40/N

2021. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%
Találkoztam már hasonló nővel,nem vagyok benne biztos hogy ő is biztosan így gondolkozott.Engem nem zavart,csak kicsit szomorúnak éreztem.Nem ítélek el senkit de azért egy fiatal nőnek rossz lehet lemondani még a reményről is hogy egyszer boldog lehet egy családban.Talán mint férfi biztosan nem értem ezt még soha.Volt hogy föladtam már és magam mögött hagytam mindent,de nehezen tudtam elképzelni ezt egy nőről.
2021. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!