Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerethetnék ki valakiből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetnék ki valakiből?

Figyelt kérdés
35 éves férfi vagyok. Nem szokásom szerelembe esni, de ez most egy ilyen pillanat. Tinikori haverról van szó, akit kb. 15 éve láttam utoljára. Teljesen véletlenül találkoztunk, egészen más indíttatásból, és őszintén meglepett az összhang. Előtte én nem is gondoltam úgy rá, de egyszerűen annyira passzolt a humor, a hivatás, a hobbik, ami mozgat az életben, amit akarunk az élettől, az állatok és a gyerekek szeretete, hogy egyik napról a másikra azt vettem észre, fordult velem egyet a világ...ilyen még nem volt velem! Több közös programot és projektet (ugye, a hivatás...) szerveztünk. Másfél hónap alatt kétszer találkoztunk élőben, négyszer beszéltünk Skypeon és közel napi szinten leveleztünk. Aztán három hete arra lettem figyelmes, hogy finoman, de egyre nagyobb lendülettel építi le a kapcsolatot. Legutoljára másfél hete reagált, és el sem olvassa, amit írok. Minden erőm arra megy, hogy adekvát maradjak.... Szóval elég világos, hogy félreértettem a kedvességét. Szeretnék kiszeretni belőle.

2021. márc. 5. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonloan jartam, csak en vagyok a no, akit leepitenek...

Ha kapsz priviben valami jo tippet, akkor atdobhatnad :(

2021. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a szerelmet, én kezdek rájönni, hogy nem a másik váltja ki, hanem a másik csak egy eszköz ahhoz hogy a benned rejlő erzéseket vágyakat kihozza, tulajdonképpen caak benned van és kivetíted csak a másikra, aki gyakorta persze inkompetens és nem is viszonozza mert benne nincs meg ez és nem vetoti ki épp rád.


A szerelem érzés egy maximális önbecsapás.


Éa de ha viszonozva is van, az is csak annyi hogy benne is pont megvan veletlen az igény arra hogy megélje az érzelmeit, kiadhassa magábol es pont rád vetiti ki mert te vagy épp keznél pont te hoztad ezt elő.


A szerelem soha nem 2 ember közt van, hanem az egyénből árad ki fuggetlenul a másiktol azaz ha a masik azt viszonozza avagy sem, nem attol függ.

Ez csak egy kivetítés önszuggesszio.

2021. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

*Kb ahhoz hasonlo mikor veletlen pont azonos vagy pont ellentétes polusu mágnesek találkoznak.

Maga a vonzo/taszito erő az az egyénben van csak mindig. Es csak a véletleneken mulik hogy pont egyforman egymasra vetítitek ki vagy pont nem jo egyedre.

2021. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3, ez a véletlen dolog annyira ronda, hogy ezek után tényleg semmi kedvem szerelmesnek lenni. Köszönöm. Remélem reggel is így fogom gondolni.......
2021. márc. 5. 23:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy nem tudtam vmi szebbet irni. Épp sorstárs vagyok kb.
2021. márc. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Arra ébredtem, hogy sajnos ez minden irányból szívás. Elhamarkodtam a dolgot. Tényleg ugyanazt akarjuk az élettől, és egy remek munkapárost alkothattunk volna. Nem akarom nagyon kiadni magamat, de mindketten orvosok vagyunk. Személyiségben, és ambícióban is tökéletesnek véltem az illeszkedést. A lány akadémiailag előrébb van, mint én, talán még egy kicsit üzletileg is, viszont előttem több lehetőség van: eredetileg villamosmérnök vagyok, ami pár év hátrányt jelent, viszont nagyon jól tudom hasznosítani, ahol megjelenek, ott pótolhatatlannak bizonyul ez a páros szaktudásom. Az aggaszt, ha ezzel a lánnyal nem, akkor fogalmam sincs, hány év múlva találkozok bárkivel, akivel komoly dolog alakulhat, akivel az életemet is megosztanám. Talán ez ijeszthette el, hogy túlságosan komolyan vettem.
2021. márc. 6. 12:12
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy.nem ijedősek a nők ha ffiről van szo.
2021. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem válaszol neked, ignorál, az egy jelzés arra, hogy nem illetek össze. Ha valóban igazi szerelem, akkor fog jelentkezni, ha pedig nem, akkor felesleges ezen rágódnod.
2021. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2es, annyira találó, amit írsz. Szakítás után voltam pár héttel, amikor mint egy villámcsapásként belémállt egy gondolat, hogy úristen, nekem nem a volt párom hiányzik, hanem magamból hiányzik az érzés, ahogyan én szerettem őt.

És nyilván kivetítesz az elején valakire valamit, általában mindkét fél mást, aztán ahogy múlik az idő, akkor egyre inkább szétcsúsznak a képek és jön a siránkozás. Sz*r ügy ez, de egyébként ilyen az élet sajna.

2021. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nah, az idő megoldotta. A hátam közepére kívánom már. Szakmailag azóta lehagytam, nem is kicsit. Sovány vigasz, de legalább örülök a karrierben elért sikereimnek. Egy kicsit sem aggaszt, hogy egyedülálló vagyok. Megy az élet tovább. :)


Köszi, válaszolók!

2023. aug. 12. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!