Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valószínűleg soha többé nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg soha többé nem fogom látni. Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Debrecenben melózok és még októberben megismertem egy nagyon kedves lányt a munkahelyen. Én össze akartam vele jönni, de ő értésemre adta, hogy csak barátságot szeretne. Ezután nem beszéltem vele néhány hétig, mert meg akartam kímélni magam a fájdalmaktól, erre ő azt mondta, hogy nagyon fáj neki, hogy nem beszélek vele és, hogy sokat jelentek neki stb. Tudtam jól, hogy másik férfi tetszik neki (a hapsinak meg ő nem kell), mégis újra elkezdtem vele beszélgetni és megmaradt köztünk a jó viszony. Most azonban úgy alakult, hogy kirúgták a lányt a munkahelyről. A koronavírus miatt létszámleépítés van és ő ugye csak pár hónapos dolgozó volt, ezért ő az elsők között volt, akit kirúgtak. Azt nem említettem, hogy a lány nem magyar nemzetiségű (ukrán) és most vissza kellett mennie Ukrajnába, munkahely híján. Nagyon kivagyok, romantikus kapcsolat nem volt közöttünk, de még így is hiányzik. Nyilván bennem van még a remény, hogy egyszer hátha összejöhetek vele, de azt kívánom, hogy bárcsak még itt lehetne velem, még ha csak barátként is. A munkában azóta gyengébben teljesítek, nem tudok koncentrálni, folyton ő jár a fejemben az édes ukrán akcentusával és az emlékei folyton csak kínoznak. Tudom, hogy nem innen kell várnom a megoldást a problémámra, de bármilyen támogatás most nagyon jól jönne. Köszi, hogy elolvastátok!
2021. márc. 6. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem írsz neki vagy miért nem hívod fel? 🤷


Kamillázni tudok csak ezen.

2021. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván bennem van még a remény, hogy egyszer hátha összejöhetek vele"


NE TEDD EZT! Komolyan, másfél évet vesztettem el úgy a fiatalságomból, hogy egy pasi után futottam (szintén egy munkahely). Folyamatosan élt bennem a remény, hogy egyszer rájön, mekkora hibát követett el, mikor nem jött össze velem, amikor randizgattunk.

Hidd el, ha egyszer eldöntötte, hogy friendzoneba tesz, akkor sosem fog veled összejönni. Fogd fel úgy, hogy órási lehetőséget kaptál az élettől. Visszamegy Ukrajnába, így nem kell nap, mint nap látnod a munkahelyeden. (Nálam ez a lehetőség a corona miatti home office volt, nekem is így sikerült túljutnom rajta). Ha maradna, és barátok lennétek, állandóan ő utána epekednél, és megfosztanád magadat annak a lehetőségétől, hogy találj egy olyan lányt, aki viszontszeret. Tudom, hogy az elején nagyon nagyon rossz lesz, de pár hónap után túljutsz rajta. Ami még nagyon fontos, hogy ne nézegesd a képeit!


Kitartás!

2021. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm!
2021. márc. 6. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ó igazán nincs mit :) És hogy lásd van rosszabb:

én másfél év után, mikor megint jóban lettünk, egy baráti célzatú iszogatáson, bepróbálkoztam nála, mire közölte, hogy neki van valakije bocs.

Én pedig elkezdtem vigasztalhatatlanul zokogni. Így visszagondolni is iszonyat kellemetlen. Aztán amikor utoljára láttam, az iroda folyosóján összefutottunk pár nappal később, magához ölelt, és mondta, hogy semmi baj. Ezután megint elkezdtem reménykedni, úgy ahogy te. Elutaztam a barátaimmal külföldre, hogy jobban legyek, még ajándékot is vettem neki... aztán ütött be a corona, és teljesen összeomlottam, hogy nem mehetek vissza az irodába, és nem láthatom.

Szerintem a te helyzeted fényévekkel jobb :D

2021. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Sajnálom a veled történteket. Bárcsak előre tudnám valahogy tekerni az időt, hogy megspóroljam ezt a pár hónapos szenvedést, ami most rám vár...
2021. márc. 6. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy most nagyon abszurdul hangzik, de töltsd le a Tindert és ismerkedj! Ha nem is feltétlenül jön össze valami, legalább beszélgetsz, és eltereli a figyelmedet.
2021. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!