Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 28 éves vagyok sose csókolózta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves vagyok sose csókolóztam se kufircoltam , de nem ez a lényeg a lényeg , hogy mindig szerettem volna ,belül csak a szex és a szerelem érdekelt már több mint 1 évtizede ,de kibírtam?

Figyelt kérdés

Kibírtam , hogy egy nő se választott engem, mert mentális beteg vagyok. De ha ezt kibírtam akkor szerintem már csak feljebb van ,igaz?

Ennél lejjebb nincs, ha van is az se érdekel, mert minden célom kudarcba fulladt. Ez már szabaddá tesz vajon ? Vagy mi szabadítana fel? Talán csak ki kell várnom míg mások kiélik magukat mint egy vérbeli omega a falkában aztán rámkerül a sor?


Úgy érzem az idő nekem dolgozik.


Köszi előre is😊



2021. márc. 13. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

"minden célom kudarcba fulladt"


Milyen céljaid voltak?

2021. márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Amíg olyan szavakat használsz az emberekre, hogy "omega", addig egy nő se fog komolyan venni téged.
2021. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem hinném. A fiatalok mindig sokkal jobb esélyekkel indulnak a párválasztásban, ha feltűnt. Ha 10 év alatt nem találtál egy nőt sem, akkor a következő 10-ben miért találnál? Ha nem változtatsz magadon, akkor a hasadra kenheted az időt. Nemsokára egy öregedő elkeseredett mentális beteg leszel, az szerinted mitől lenne bárkinek vonzóbb? Mi bajod van egyébként? Mentális betegek is találhatnak magukat partnert, nem mondom, hogy egyszerű, de ha ülsz és vársz semmi sem fog változni. Nem fognak hirtelen rád repülni a nők.
2021. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A céljaim főleg a gazdagságról és a szerelemről szólt felszínesség mind valószínűleg mert nincs önértékelésem tudom hogy dolgoznom kell rajta járok rendszeresen szamemberhez.

2.

Igazából csak viccből írtam az omegát mert tudom hogy mindenkinek vannak értékei persze ez ellentmond avval hogy nincs önértékelésem.


3. Igazad van változtatnom kell, de tudod még mindig úgy érzem hogy nekem fontosak voltak a céljaim amikhez nem voltam hajlandó átgázolni másokon. És mivel nem sikerült elérnem a céljaim ennél már csak jobb lehet úgyhogy az idő mégis csak az nekem dolgozik

2021. márc. 13. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok többet és részletesebben írni, mint hogy önismeret és önelfogadás.

Ha megvagy elégedve magaddal és el is fogadod azt aki vagy. Próbálod levetkőzni mások véleményét (azért próbálod, mert ez a legnehezebb és ritka amikor azt mondja az ember minden szituációra, hogy nem rengetett meg és megyek tovább vidáman.) Ha nem görcsösen éled az életed, hanem csinálod amit szeretsz amit akarsz akkor előbb utóbb úgyis jön valaki.

Ha meg nem tesz semmi más boldoggá vagy nincs más célod, mint a szerelem és a párkapcsolat akkor pedig ezen kell dolgozni. Más tanács és lehetőség sajnos nincs.

2021. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Egy szerelemhez miért kéne máson átgázolni? Az tipikusan egy olyan cél, ami kb csak rajtad múlik, hogy eléred-e. Ha valamiért már az 5. kapcsolatod megy tönkre zsinórban, akkor magadba kell nézned. Ha senkivel nem tudsz kötődést kialakítani, szintén nálad van a gond. Ez mind önismerettel, önkritikával fejleszthető. Azt mondod jársz szakemberhez, ebben a témában is kérheted a segítségét. Nem írtad le ugyan milyen betegségben szenvedsz, de ennyiből azért látszik, hogy tudsz rendesen kommunikálni, szóval ismerkedhetsz is. Én mindenestre szurkolok, fejleszd magad és bújj ki a csigaházból. Ne kifogásokat keress, mert végső soron úgyis magaddal szúrsz ki.
2021. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Őszinte leszek. Skizofrénia a betegségem amikor elkezdődött átéltem a földi poklot azt éreztem van egy meleg részem , de közben 99,99% ra tudtam , hogy hetero vagyok , mert a lányokat szeretem és szerettem mindig , de nem tudtam önmagam lenni.


1 hónapig kűzdöttem a melegség ellen. Aztán pszichózisom lett bevillant egy férfi a fogamba aki kikezdett velem szerintem. Tudom , hogy nincs olyan , hogy a fogamba legyen valaki , de az eszenciája/szelleme beleszállt aztán többször éreztem , hogy egy fsz próbál megerőszakolni folyton. Mondtam , hogy őszinte leszek ezért leírom :mindenkit hibáztattam a családom a fickót aki kikezdett velem és mindenkit azt éreztem rám akarja nyomni a társadalom ,hogy meleg legyek. Nem voltam meleg , de mégis sokaknak úgy éreztem kényelmesebb lenne, ha az lennék. Az apám úgy érzem egyedül akart lenni a férfi a családban. Emiatt sose volt barátnőm még amíg egészséges voltam se.

Tudom mindenkinek megvan a baja és felesleges hibáztatni , de mégis úgy érzem beszorultam a betegségbe és fogalmam sincs , mit tegyek , hogy kikerüljek.😕

2021. márc. 13. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom az állapotod, biztosan nem lehet könnyű így az élet. Nem sokat tudok a skizofréniáról, de úgy hallottam, hogy ugyan nem gyógyítható, de terápiával, gyógyszerekkel karbantartható. Talán idővel kicsit könnyebb lesz.
2021. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!