Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Se veled, se nélküled. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled. Nem tudom elengedni az exem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volt barátnőmmel többször szakítottunk a végefelé már. Javarészt emiatt én voltam a hibás, ezt tudom. Végül mindig újra összejöttünk,de volt az a pont, amikor azt hittem a sok probléma miatt, hogy nekem nincs szükségem már erre az egészre. Megismertem valakit, akivel jól éreztem magam. A volt barátnőm erre rájött.. Nem csaltam őt meg, nem történt még akkor a másik nővel semmi, csak találkoztunk... Tudom tudom, azt sem kellett volna, de már késő.. Szóval a volt barátnőm erre rájött és nyilván kirakott. Én összejöttem a másik lánnyal, de nem szeretem őt... Jól érzem magam vele meg minden. És próbáltam is igyekezni hogy egy új jó kapcsolatot építsek fel vele, de nem megy. Hiányzik a volt barátnőm aki hallani sem akar rólam. Próbáltam már felkeresni de nem igazán örült ennek.. Tudom, hogy még mindig haragszik rám. Tehetetlennek érzem magam, mert már annyi ideje együtt vagyok ezzel a lánnyal, hogy tudjam hogy ez részemről már nem lesz több. A volt barátnőmnél már az első talin éreztem, hogy ő kell nekem és nagyon hamar meg is szerettem.

Tudom, hogy szakítanom kellene a barátnőmmel, de most nem erre szeretnék megjegyzéseket kapni.

Azt a problémát szeretném megoldani, hogy a volt barátnőm hajlandó legyen szóba állni, esélyt adni nekem, mert nekem őszintén hiányzik. Mint ember és mint nő is. Én rettegek attól hogy már nem kér belőlem.... Menthető még ez a helyzet?

6,5 évig voltunk együtt.

29/F


2021. márc. 20. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát együtt vagy egy csajjal és anélkül, hogy vele szakítanál össze akarsz jönni az exeddel. Mi lenne ha egy percre lehiggadnál és gondolkoznál egy kicsit. Hogy az istenbe gondoltad, hogy az exed foglalkozik veled, mint potenciális pár, miközben barátnőd van.
2021. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajó már elment. Te hiába akarod, ha ő nem kér belőled, nem lehet varázsütésre visszacsinálni. De nem is kell. Szakíts a mostani barátnőddel és dolgozd fel ezt a szakítást rendesen.
2021. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem se veled, se nélküled... Ott a felek általában KÖLCSÖNÖSEN nem tudják egymást elengedni, hiába felejtős a dolog. A te exed viszont nem kíváncsi rád, ami érthető is. Hagyd békén. Lépj tovább mind a két lányon. Én ezt javaslom-
2021. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ő sem tudott még elfelejteni szerintem.... Mondom hogy volt próbálkozásom beszélni vele de persze hogy távolság tartó volt. Akkor hagytam, de pár héttel később már kedves volt velem. Míg el nem rontottam és felidegesítettem a közeledésemmel. Akkor megígértem neki hogy békén hagyom. De tudom, hogyha nem lenne a mostani barátnőm akkor nem így állna hozzám.
2021. márc. 20. 19:07
 5/11 A kérdező kommentje:
Olyasmit mondott, hogy nem jó neki hogy nem vagyok, de az se lenne jó ha lennék. Ez nekem se veled se nélküled....
2021. márc. 20. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

+1 az első válaszra


Miért nem szakítasz a jelenlegivel, ha tudod, úgyse akarsz vele hosszú távú kapcsolatot, nem (ő) kell neked? Ez így elég kapcsolatfüggőség. Azért vagy vele, mert mégis jobb, mint egyedül?

Mit gondolsz, az, hogy így vele vagy, mit árul el rólad, mit üzen az exednek a személyiségedről, tartásodról, hűségedről? Nem, nem ítéllek el, nem szidlak, nem a tutit akarom megmondani! Csak próbáld kívülről, az exed szemével látni a cselekedeteidet. Ez félig választ is ad, mi itt a gond, és merre tovább.

2021. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért amit mondasz... Igen, félek egyedül lenni.. Az exem is ezt vágta a fejemhez, hogy egyedül kellene lennem szerinte és addig se bántanék senkit.. Mert nézzem meg őt, neki is megy. De ő sokkal erősebb és jobb nálam. Nekem nincs senkim, rettegek egyedül lenni.. Ha tudnám hogy van esélyem akkor elhagynám a barátnőmet és lennék egyedül kicsit, csak bocsásson meg nekem. Erre szeretnék megoldást, hogy beszéljem ezt meg vele?
2021. márc. 20. 19:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ott a jelenlegi barátnőd. Vele nem kell félned, ez a lényeg.


Az előző, ha van egy kis esze (úgy tűnik van), nem áll veled szóba.

2021. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, lehetnék én bármilyen szerelmes az exembe, ha úgy próbálna békülni velem, hogy barátnője van, egy percig se tudnám komolyan venni. 2 lehetőség van. Vagy baromira nem engem szeret, hanem őt. Akkor nincs miről beszélni. Vagy engem szeret és egy másik lányt használ, mert fél egyedül maradni. Az meg undorító. Abban a percben kiábrándulnék belőle.(Egyébként voltam már ilyen helyzetben.) Szóval szerintem most játszottad el az utolsó utáni esélyed az exnél. Hagyd ott a lányt és nőj fel. Kevesen szeretik a kapcsolatfüggőket.
2021. márc. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9-es nagyszerűen összefoglalta azt, amire próbáltalak rávezetni (6).

Egy biztos: hagyd ezt a szegény lányt, ne használd ki tovább a saját gyengeséged miatt.

Amíg vele vagy, biztos nem jön más. Se ex, se új jobb, se egyedüllét - amire most a legnagyobb szükséged lenne. Persze ezt a legnehezebb bevállalni. De nagyon nem vonzó a függő, labilis jellem, ezzel a viselkedéssel elveszíted az utolsó vonzalmát/tiszteletét is.

Lépj ki a komfortzónádból, légy bátor, feszegesd a határaidat! Fejlődnöd kell most. Nem miatta, magad miatt. És ez legyen most a tetteid alapja, a mozgatórugód. Foglalkozz most magaddal: az érzéseidet értsd meg, tárd fel a függőséged okát, dolgozz rajta. Ismerd meg és fejleszd önmagad. Paradox módon pont most hogy másokba kapaszkodsz, így vagy nagyon önző. Ha befelé megtanulsz figyelni, de legalább minimális önismerettel már jobb kapcsolataid lesznek.


Sok erőt és kitartást kívánok ehhez! Hidd el, sokkal jobb lesz, megéri.

2021. márc. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!