Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiaknál mi a megfelelője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál mi a megfelelője a virágnak?

Figyelt kérdés

A párom sokszor meglep virággal, csak úgy gondolni szokott rám. Én is viszonoznám a kedvességet, szoktam neki édességet venni, amit szeret, vagy veszek egy üveg bort a vacsorához, esetleg sütök neki valamit.


Ezek egyenlőek a virággal, vagy van valami más ötletetek amivel lehetne kedveskedni és a virág megfelelője?



2021. márc. 23. 23:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%

Aranyos vagy:)

Amiket írsz, azok is jók, illetve a szexuális dolgok, szexi fehérnemű, játékos előjáték, hosszabb ideig orál, masszázs.

2021. márc. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%
Jók amiket írsz. Nekem meg mondjuk 1 jó film dvdn , 1 jó könyv, wellness hetvege is jólesne.
2021. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Csoki? De nekem vágyam, hogy adhassak férfinak virágot, mindig mosolygok, mikor hallom a Spin Doctors: Two Princes c. számát, abban van egy ilyen sor. Vagy mikor a What a Feeling klip végén a srác visz egy csokor virágot a lánynak, a lány meg kivesz egy szálat és odaadja a fiúnak. Annyira aranyos, meg az ilyen férfitípus is, aki nem besértődik egy ilyenen.
2021. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hát azért a wellness hétvége nem hiszem hogy egy kategóriába esik a virággal. Én az apró, de örömet okozó kis dolgokra, figyelmességekre gondolok. Nem hiszem hogy besértődne a virágon, de nem is értékelné, mármint én ismerek olyan lányt is akinek mindegy, hogy kap-e virágot.
2021. márc. 23. 23:53
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfinek az étel ilyen, készítesz valami különlegesebb vacsorát, azt szokták értékelni.
2021. márc. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%

Van olyan férfi, aki ezt a virág-dolgot úgy képzeli, hogy ez valami zseton a szex-automatához: bedobja a virágot, kijön a szex.

Mellé nem nagyon nyúlhatsz vele :) de pavlovi reflexszé ne váljon, mert ha elvárássá alakul, az nagyon illúzióromboló tud lenni.

2021. márc. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A szex nem működik "cserekereskedelem" szerűen. Akkor csináljuk, amikor mindkettőnk szeretné és ezért is nem szexualitás kategóriába írtam, mert ez nem kéne "fizetőeszköz" legyen egy kapcsolatban szerintem.
2021. márc. 24. 00:19
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
👍 teljesen egyetértek veled, és szerintem klassz a süti/bor/édesség, mint figyelmességet, kedveskedést kifejező eszközök.
2021. márc. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

"A szex nem működik "cserekereskedelem" szerűen. Akkor csináljuk, amikor mindkettőnk szeretné és ezért is nem szexualitás kategóriába írtam, mert ez nem kéne "fizetőeszköz" legyen egy kapcsolatban szerintem."


Én férfi létemre ezt arany keretbe foglalnám!!! Már a vízcsapból is az anál-orál jön, gyakorlatilag a nők olyan szinten állatiasodtak el, hogy a normális értékrendű nők/férfiak vannak már elenyésző kisebbségben. Üdítő volt olvasni a soraid! :)

2021. márc. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%

Az egyik exem még anno mindig munka előtt, ha tudott beugrott hozzám egy csókra. Én ilyenkor mindig vártam az ajtóba és készítettem neki uzsit, olyan szendvicseket amiket pékségek is megirigyelhetnének, sok zöldséggel, szósszal, rántottával, vagy pulled porkkal, tojás vagy gombakrémmel és néha még a szendvics bucit is én sütöttem hozzá (többek között miatta kezdtem el sütni péksütiket). Esetleg ha volt itthon csomagoltam mellé desszertnek palcsintát vagy hasonlót. És amivel felraktam az i-re a pontot, hogy mindig raktam mellé egy post-it üzenet. Ez az elején egy "Jó étvágyat!", egy "Élvezd!" vagy hasonló volt, de később már kis űzik lettek "szív küldi szívnek ❤️", "Hiánypotló alkotás", "Tünde uzsonna középfölde megmentője". stb.


Nekünk volt idő amikor egész héten nem tudtunk találkozni. Neki rengeteget kellett túlórázni, nekem meg egyetemen tanulni, de amikor megírta, hogy most bármi történjék, de felém jön munkába, hogy csak egy pillanatra is lásson... akkor én arra a pillanatra nagyon készültem! Azt akartam, hogy bár nem tudtunk egész héten beszélni, összebújni, megérinteni egymást, vagy csak gyönyörködni a másikban, de szerettem volna ha a munkában is élvezi azt a pillanatot, amiért miattam arra ment dolgozni, hogy egy csók erejéig találkozzunk. Hogyha uzsonázik akkor is rám gondoljon, hogy mennyire hiányzik nekem, és mennyire szeretem és várom, hogy újra együtt legyünk.

Szóval én ebbe az uzsi készítésbe mindig nagyon komoly energiákat fektettem :D

2021. márc. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!