Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig várjak a lányra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak a lányra?

Figyelt kérdés
Én 23 ő:20 éves. Röviden. 1,5 hónapja ismerkedünk, és nem rég bevallottam, hogy szerelmes vagyok belé. Korábban írta hogy kedvel meg hogy velem mindent meg tud beszélni. De mindig arra hivatkozik, hogy most lett vége egy 3 éves kapcsolatának. De azt mindta idővel bármi lehet. Szerintetek? Én azt érzem ő az igazi, nincs nap hogy ne gondolnék rá, és ha nem találkozunk, vagy írunk rendesen rosszul esik nekem.

2021. márc. 27. 07:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2021. márc. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Te csak az egyik zsepije vagy a sok közül... Tesztelgeti a többieket, aztán esetleg választ.
2021. márc. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Dobd...

2 lánynál sültem fel ilyen miatt, pedig több hónapot "vártam".

Aztán egyszercsak felbukkant valaki, akinél már nem számított, hogy most lett vége a kapcsolatnak, és még nem "kész" egy újra, egy hét után összejöttek...

2021. márc. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet akkor szoktak mondani, ha nem akarnak tőled semmit, de megbántani sem akarnak. Felejtsd el, ha akarna tőled valamit, már együtt lennétek.

Mondd meg neki, hogy akkor te most innentől lelépsz, máshol fogsz ismerkedni, mert úgy érzed, hogy ez nem vezet sehova. Figyeld meg, hogy ezután mi történik, de szerintem az, hogy ő se fog téged többet keresni, akkor meg meg is van a válasz.

Ahogy előző is írja, ha bejönnél neki, nem lenne lényeges, hogy mikor szakított a másikkal.

2021. márc. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Dobd!
2021. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ameddig érdemesnek tartod.
2021. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6. Hát én már kezdem elveszíteni a hitet.. Ui többieknek köszi a választ. Én is kicsit úgy éreztem, hogy a lelki szemetese vagyok,csak mondom kikérem a véleményeteket akik már jártak hasonló cipőben.
2021. márc. 27. 22:36
 8/22 A kérdező kommentje:
4. Nekem is átfutott ez az agyamon és rá is kérdeztrm, hogy akkor most mit akar. Az volt a válasza, hogy ilyenről szó nincs, csak most nem tudna új kapcsolatot. De megírtam neki, ha lenne közeljövőben valakije aki nem én vagyok szóljon, hogy ne úgy lássam meg őket facebookon vagy élőben. Azt mondta hogy szólni fog mindenképp. Lehet túl messzire mentem ezzel? Hagynom kellett volna egyszerűen?
2021. márc. 27. 22:42
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd az lesz, hogy kevesebbet kezdtek beszélni, már kezded tultenni magad rajta, hogy nem lesz semmi, kevesebbet gondolsz rá, és akkor rádír, hogy mizu veled, fellelkesülsz, hogy dejo, mégis eszébe jutottál, és akkor ilyen utolsó késszurásként bejelenti, hogy összejött valakivel.
2021. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem mentél messzire, csak nem vagy elég határozott. Te tudod, hogy mit akarsz, másfél hónap szerintem böven elég arra, hogy az ember eldöntse, hogy akar-e a másiktól valamit.

Mennyire volt intenzív ez a másfél hónap? Mert ha mondjuk csak heti kétszer egy órára találkoztatok, az megint más, mintha minden nap.

Ha én valakivel ismerkedek, akkor ennyi idö után azért már elég sokat megtudok róla. Ha addig nem érzem azt, hogy többet is akarok töle, akkor késöbb sem fogom azt érezni. Szóval szerintem ne fektess ebbe több energiát, ne fuss utána, mert ha tényleg nem csak kifogás lenne ez nála, akkor úgyis megtalálna mondjuk fél év múlva is, ha akkor már készen állna a kapcsolatra veled.

Hozz egy döntést, hogy meddig próbálkozol nála és tartsd is magad ahhoz. Vannak más nök is, ismerkedj tovább, akkor könnyebb lesz tovább lépned.

2021. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!