Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, bejön nektek Dombóvár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, bejön nektek Dombóvári István?

Figyelt kérdés
Igaz, kicsit túlsúlyos, alacsony(167 cm) és nem is egy kimondott férfiszépség, de mind ezek ellenére kiváló humorral rendelkezik és egy bizonyos egzisztenciával. :)

2021. ápr. 1. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2021. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
ki nem allhatom
2021. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem, ellenben a Kőhalmi... ❤️
2021. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Fiatalon sem. Sot, nagyon nem.
2021. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Külsőre egyáltalán nem jön be, de a humorát imádom. Pár barátnőmmel egyszer elmentünk egy előadására, dőltünk a nevetéstől, nagyon jó volt.
2021. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
A humora az altesti poénokig terjed kb, borzalmasan visszataszító, külsőleg pedig 0.
2021. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem bírom egyik stand upos srácot sem (sőt van amelyiktől kimondottan rosszul vagyok, pl Bödőcs, Kiss Ádám, meg akik nagyon undorítóan károkodnak a fellépéseiken).

Domby még a szimpatikusabbak közé tartozik, de nekem nem jön be sem a feje, sem a testalkata, (a vékony nerd pasik tetszenek).

2021. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Külsőre nem jön be, ezen pedig az sem változtat, hogy humorista, mert a magyar stand uposok nagy részének alapból ellenszenves valamiért a stílusa számomra, és Dombóvári sem kivétel. De rágugliztam, és a felesége baromi csini nő, szóval van kereslet az ilyen férfiakra.
2021. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem külsőre is bejön, szép a szeme.
2021. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Úgy alapból nem a zsánerem. De ettöl függetlenül másnak tetszhet. :)
2021. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!