Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki1229 kérdése:

Szerintetek jó ajándék?

Figyelt kérdés

Nem sokára évfordulónk lesz és ajándék terén van egy csomó ötletem, csak nem tudom, hogy tényleg örülne-e neki. Nyilván nem nektek kell megmondani, hogy tetszene-e neki, mert nem ismeritek. Azt szeretném inkább kérdezni (elsősorban a srácokat), hogy ti melyik ajándéknak örülnétek a legjobban:

-ajándékkuponoknak, amin lenne 18+, együtt töltött idő pl. menjünk el xy helyre, vagy nézzük meg ezt a filmet, stb., megfőzöm vagy sütöm amit kér, masszázs,és meg sok hasonló

- szereti a focit és a színes lámpákat és arra gondoltam, hogy csináltatok egy holdlámpát amin a kedvenc csapata van

- egy vászonképet, amin ketten vagyunk és rá lenne nyomtatva, hogy miért szeretem


Eredetileg egy fa órát akartam neki adni, amibe bele van gravíroztatva, hogy mikor jöttünk össze, de kapott a szüleitől egy okosórát, így nem tudom, hogy érdemes-e megint egy órát adnom neki. Ha valakinek van esetleg ötlete szívesen várom. :)



2021. ápr. 2. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első és a harmadik giccses és sablonos, de a második jó ötlet.
2021. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te tudod mennyire vagytok ajándékozósak. Mi ilyenkor együtt töltött időt adtunk a másiknak. Értsd: elmentünk étterembe, megnéztünk egy filmet, vagy itthon készítettünk kaját. Az 5. évfordulóra adtam neki vászonképet, de azt is inkább magam miatt. A lányok általában szentimentálisabbak, a páromnak nem jelentett annyit egy kép, mint nekem. A kuponok sem váltak be, mert kupon nélkül is csináltam neki kaját, meg néztünk filmet stb. A lámpa nem rossz, nekem nem évfordulóra való, de ezt már ti tudjátok.
2021. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, fa órát is kapott tőlem a diplomaosztójára, azt gyakrabban hordta, mint az okosóráját, de amióta lemerült az elem benne, nem cseréltette még ki, így nem hordja egyiket sem.
2021. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pardon, de ezek fölösleges kacatok. Egy hosszú, kiadós cuminak viszont egész biztosan örülne, és még pénzbe se kerül...
2021. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!