Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatalabb, húsz év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb, húsz év körüli lány és egy 60 év körüli férfi közt lehet igaz szerelem?

Figyelt kérdés

Barátnőm már lassan egy éve jár egy nála 40 évvel idősebb férfival. Eleinte titkola a korát, nemrég mondta el. Persze nekem semmi közöm hozzá, sőt, örülök neki, ha boldogok. De igazából féltem. A férfinak van 3 gyereke az első, és még egy a második házasságából, 30-40 év közöttiek a "gyerekek", barátnőm pedig 22.

Tudom, hogy az ő dolguk, nem is fogok beleszólni. De felmerült bennem, hogy hogy lehet szerelmes egy fiatal nő egy olyan férfiba, aki akár még a nagyapja is lehetne? Mert látom, hogy oda-vissza van érte, heti szinten találkozgatnak.

Illetve a férfi miatt félek, lehet, hogy csak kihasználja?



2021. ápr. 5. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Azt látod a barátnőjének,hogy oda vissza van ,akkor gondolom lehet. Nekem ez elképzelhetetlen ,mert semmilyen szinten nem vonzanak az ennyivel idősebb férfiak ,de nem 1 2 van ilyen a történelemben.
2021. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hellmano ***** válasza:
37%
Azt nem vetted észre "véletlen", hogy kicsit jobb cuccokba jár meg az életkörülménye emelkedett? Ha már ennyire belekotnyeleskedsz más életébe :) Bizonyára szerelemről nem lehet beszélni ez egyértelmű...szeretet lehet stb.
2021. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Szerelem nem,

Puncsos kapcsolat igen :)

2021. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Apai szeretet érezhet maximum, én is kedveltem mondjuk 13-4 éves gyerekként 40 év közeli nőket de az is amolyan anyai /baráti irányú volt. Egyszer ki írtad már a kérdést amúgy , hogy az papi nem vagyonos ember, de lehet valamit tud a barátnőd amit neked nem árult el, esetleg valami nagyobb leköttettet összege van a bankszámláján, vagy ingatlanjai.
2021. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hellmano, mint írtam,a barátnőm, és egyáltalán nem akarok és nem is fogok beleszólni, de azért érdekelhet, hogy másnak mi a véleménye :)


De nem, nem láttam, hogy javult volna az életkörülménye, ugyanúgy busszal jár vagy gyalog, ruhatára nem változott, sőt, nem terveznek összeköltözést sem. A barátnőm kollégiumban lakik továbbra is.

2021. ápr. 5. 13:12
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam még ki ilyen kérdést, lehet másnak is van ilyenje, nekem a témában ez az első kérdés.
2021. ápr. 5. 13:13
 7/14 Hellmano ***** válasza:
19%
Végülis, ha olyan jó barátnőd, akkor talán tőle is megkérdezhetnéd és egyből megkapnád a valós választ, ahelyett, hogy találgatásokba bocsátkoznának az emberek. (de lehet neked is tudna szerezni egy másik trottyost, akkor már barátnőd és együtt 4-es -ben is mehetnétek ide-oda, majd ha engedi a vírushelyzet).
2021. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hellmano, ezen nevettem, köszi :D
2021. ápr. 5. 13:32
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
8. Mért azt hinnék a papinak mind az unokái vagytok , csak amikor szájon csókolná más előtt a barátnődet akkor lehet dobnának még az öregek is egy szaltót járókerettel együtt ! :_D
2021. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hiszen a diáklányok sem a jobb osztályzatért cumizzák le a tanáraikat az egyetemeken. >:)
2021. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!