Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan léphetek ki végleg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetek ki végleg egy olyan kapcsolatból ahol csak aláztak és többször is kihasználtak ?

Figyelt kérdés

Eddigiek során soha nem történt velem hasonló példa!

Kezdeném is rögtön az elején.

Szóval megismertem egy lány,ez a lány a kapcsolatunk elején nagyon nkrmális,kedves és jó szivűnek tünt. Szóval meg kedveltem és össze is jöttünk. Idővel kezdte az jgazi arcát ki mutatni és rá jöttünk hogy nem vagyunk egymáshlz illőek.

Nem részletezném de rengeteget köszönhet nekem a lány.

Még is ellenemfordult,állandóan kitalált rám rossz indulatból és szerintem irogységből is sok rosszat amik alapján életem egy kis részét meg is keseritette egy szinten.


Lényeg az az hogy lassan már 6.hónapja hogy teljesen megszűnt köztünk minden. Ebben a 6hónapban rá döbbentem hogy nem szeretem már. Nem igénylem a közelségét és az életemben sem tudnék hejt adni számára.

De még is ha véletlenszerűen találkozunk vagy össze futunk a szivem a torkomban dobog!

Egy kis ideje(Kb 2hete)) állandóan csak rá gondolok.

Sőt meg próbáltam más lányal (ennek 1hete hogy meg történt))és a szex is ment de még is ott van bennem az hogy egyre kevesebnek érzem magam nélküle.

És azóta hiába is próbálkozom más lányal egyszerűen képtelen vagyok eljutni a találkozásig vagy akkár tovább.



Észre vettem hogy kezdek ez miatt be fásulni és egyre többször kedvtelen és rossz a hangulatom.


Valakinek tipp ? Tanács mégis hogyan tovább ? Mit kezdjek igy ?


2021. ápr. 6. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus amikor az idő mindent szépit. Azt is amit nem kene.
2021. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pontosan ez volt velem és az exemmel. Ugyan mi összejöttünk újra és mindent őszintén megbeszéltünk, később megint elkezdődtek a problémák, a párom ismét kifordult magából. Azóta megint külön vagyunk, nekem hiányzik még mindig. Viszont nem jó egy mérgező kapcsolatba újra és újra belehajszolnod magad, hidd el nem éri meg. Lehet hogy rossz így, de még rosszabb lenne ha olyan mellett lennél aki mellett nem érzed jól magad. Szerintem éldegéld szépen tovább az életed, az idő múlásával az érzés kopik majd, és szembejön veled egy olyan lány aki értékelni fogja a segítségedet, nem pedig degradál, ahogyan azt nem érdemled meg.
2021. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!