Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az 50 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az 50 éves óraadómba, mit tegyek? 21L

Figyelt kérdés
Hiába voltam mással kapcsolatban, beszéltem és randiztam mással, minden nap eszembejutott és több mint féléve gondolok rá. Azt hittem kölcsönös, mert órán szemezett velem, flörtölt és néha írkált is, aztán eltűnt egyről a kettőre. Miért csinálta? Miért várta meg míg belé szeretek? Miért hitette el hogy van esély erre? Ha utána egyik percről a másikra eldobott.

2021. ápr. 11. 01:31
1 2
 1/13 Ollókezű Edward ***** válasza:
82%
Mit tudsz egyáltalán róla? Nős, vannak gyerekei? Csak azért ne rondíts bele egy család életébe, mert valami miatt fixálódva vagy rá, mert ez max fixáció, nem szerelem.
2021. ápr. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Vagy csak élvezte a társaságod, de ismeri már a rögeszmés és veszélyes "diáklány a tanára iránti szerelem" természetét és ettől távol is tartja magát, okosan. Ebből ő nem jöhetne ki jól, maximum, ha primitív és a "há' jóú' meghúztam" a dicsőség a számára. De ha családja van csak veszíthet, de még család nélkül is problémás lennél számára a karrierjét illetően, a legtöbb helyen nem díjazzák a tanár-diák "szerelmi kapcsolatot".
2021. ápr. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs csaladja es nem is hazas ne engem hordjatok el mindennek csak mert diak vagyok es fiatal
2021. ápr. 11. 02:03
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

3.


Nem hordalak le, viszont áldozatkomplexusod elég erősnek tűnik. Ráadásul a felelősségvállalással is vannak problémáid, nem jó jel, hogy a "diak vagyok és fiatal" mentséget használod, holott így is ugyanannyi felelősséggel kellene, hogy rendelkezz, mint bárki más. Kivéve, ha 18 év alatt vagy, de akkor pedig mit keresel a felnőtt kategóriában?

2021. ápr. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Én idősebb vagyok mint te, apám fiatalabb mint a csávó, anyám még apámtól is fiatalabb, anyám 20 felett szült szóval nem is túl fiatalon, felejtsd el.
2021. ápr. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, te ilyen értelmi szinttel egyetemista vagy? Azzigen....
2021. ápr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Ribizli vagy.
2021. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező az Edricus válaszolót eléggé felpontoztuk hogy lásd a legtöbben vele értenek itt egyet. Te gondolkodj el itt magadon. Mi nem a legjobb barátnőid vagyunk, akik face-en odaírják minden képed alá, hogy "Gyönyörű <3" akkor is, ha szar, hanem megmondjuk az igazat.
2021. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
apás komplexus újabb rovatát olvashattuk .
2021. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kár, hogy eltűnt a tanár. Lehet,nem is tudja, hogy te beleestél. Ha igen, és azért tűnt el, akkor nincs mit tenni, de ha nem tudja, akkor még van esély. Írjál neki az fb-n. Írd meg, hogy hiányzik neked a személyisége. Azt ne írd, hogy szerelmes vagy bele. De el tudnád képzelni, hogy 30 évesen egy 70 éves ember legyen a párod? Hosszú távon kell gondolkodni.
2021. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!