Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi alapján dől el,hogy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján dől el,hogy ki milyen típusú pasikat vonz? Miért az igénytelen, elhízott, csúnya, nem értelmiségi pasiknak, vagy vénembereknek vagy házas pasiknak tetszem? Mi alapján tetszik meg nektek valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon frusztrál, hogy egy normális kedves, okos, helyes, fitt pasi sem udvarol nekem. Mielőtt valaki nekem áll,hogy ronda vagyok, vagy kövér nincs így és igénytelen sem vagyok. Nem várok el olyat amit én nem tudok teljesíteni.

2021. ápr. 13. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez engem is érdekel. Érdekel, hogy olyan a kisugárzásom, amilyen vagyok, és ezáltal a nekem jó embereket vonzom-e be.
2021. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Vénkecske Xd
2021. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez szerintem benned dől el, hogy te belül mennyire értékeled magad. Lehet, hogy nincs önbizalmad, és emiatt vonzod a kevésbé jó pasikat. Magamból indulok ki, bár én hihetetlen módon bevonzottam egy külsőleg iszonyatosan jó pasit, de persze lelkileg defektes.. mint én 😁 szóval biztos, hogy emiatt sikerült pont őt vonzanom.
2021. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, vannak olyan konkrét esetek, hogy csak úgy oda jönnek hozzám a 60-70+is vén papik akiket nem is ismerek és szobára hívnak. Én nem iszok, nem dohányzok, nem züllök és sokszor pont az ilyen züllött pasasok találnak be, vagy a házasok aki még csak nem is titkolja és úgy próbál füzögetni. Pedig belül nem az ilyenekre vágyom.
2021. ápr. 13. 19:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem a lelki beteg pasikra vágyom, de sajnos most nem vagyok toppon belül, így ők jönnek. Régen, amíg minden oké volt, normálisabb pasikat vonzottam. Persze lehet más oka is, én csak a saját tapasztalatomat írtam le. 3 voltam.
2021. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ők kb. mindenkinél próbálkoznak.
2021. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
#4 Ez nem téged jellemez, ők minden random nőnél bepróbálkoznak.
2021. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bevonzani kell az embereket, hanem keresni őket a saját preferenciáid alapján.
2021. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Ha szép lennél, igényes, és okos, akkor minőségi férfiak mozdulnának rád.

Úgyhogy vagy cserélj tükröt, vagy tanuld meg reálisan értékelni magadat.

2021. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9. Gondolj amit akarsz, én jobban ismerem önmagam mint te.


Pl. A naptárakon a bomba nők is biztos igénytelenek meg rondák azért lesegetik őket a gyári melósok.


(Nem mondtam, hogy bomba vagyok, de igényes, szép, csinos az igen.)

2021. ápr. 13. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!