Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet bármi esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bármi esélyem egy férfinél ha látott a lehető legkiszolgáltatottabb és kínosabb énemben?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, pánikbetegség, évek óta nem voltak durva rohamaim, mert kerültem minden veszélyforrást (amennyire lehet) és a gyógyszereket is szedtem. Viszont miatta sok év után előszőr vonatra ültem vele, és stresszes is voltam hogy minden oké legyen. A sok fény, a gyorsan haladó táj, a bezártság, minden összeadódott, és hát elég komoly rohamot kaptam. Még nem tudta, de mostmár nyilvánvaló neki is, gondolom. Annyira szégyellem magam, hogy nem mertem elmondani, de ő tényleg nagyon szimpatikus volt és jól éreztem vele magam. Fogalmam sincs ezek után mit kéne neki mondanom, mit kéne tennem... két lábon járó veszélyforrás vagyok. Mit gondoltok? 21L

2021. ápr. 13. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

" de mostmár nyilvánvaló neki is "

Nem, egyáltalán nem nyilvánvaló ez! Sok ember nem tudja mi az a pánibetegség és, hogy ha megjelenik, mit kell tenni. Te benne élsz, ezért tűnik neked természetesnek.

Mit kéne tenned? A legjobb lenne, ha most felhívnád és elmondanád neki, hogy pánibeteg vagy. Szépen részletezve, hogy ez mit jelent, miért viselkedtél úgy, ahogy. Amint átgondolja, rájön, hogy mekkora lépés volt ez neked, hogy az ő kedvéért felültél a vonatra.

2021. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy tart veszély forrásnak, inkább magyarázd el neki részletesen, értékelni fogja hogy csak is miatta fel ültél a vonatra!! Én is pánikbeteg vagyok és én nem lettem volna erre képes😳le a kalappal hogy ekkora áldozatot hoztál miatta!!!!
2021. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszéld meg vele, mert így kívűlállóként csak annyit lát, hogy rohamod volt vagy hibbant vagy. Aki azt sem tudja mi ez a betegség, annak nem fog leesni, csak annyi, hogy valami nem ok veled. Beszéld meg vele.
2021. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 PetheD ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, mi történt. Mondd el bátran, hogy miatta vonatra szálltál, vár féltél a szituációtól. Ha kedvel, el fog fogadni, és segíteni fog. Ha kiszolgáltatott helyzetben elfogad, az biztató! Ne félj! Jobbulást, gyógyulást kívánok!
2021. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 PetheD ***** válasza:
Bocsánat, elírtam: bár féltél...
2021. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem ismerek olyan embert aki 100% os.

Magas vérnyomás, depressziós, pánikbeteg, lisztérzékeny, tejérzékeny, allergiás, stb Szinte mindenki szed valamilyen gyógyszert a környezetemben.

Mért ne mondanád el. Akkor kellett volna mikor megisnerted.

2021. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha egy belevaló srác, akkor egyre jobban fog értékelni minden egyes kis részlettel. Szerintem. (De lehet, hogy tévedek, mert magamból indulok ki.)
2021. ápr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor elmagyarázom neki a dolgot, és nagyon remélem hogy megért engem.
2021. ápr. 14. 14:02
 9/10 anonim válasza:
Jobbat nem tehetsz. Őszinte kommunkációval meg lehet oldani mindent. Ha viszont a srác parázni kezd és nem sül el jól a dolog, azt el kell fogadnod.
2021. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért lennél veszélyforrás? Megbeszéled vele és kész. Ha nem érti meg, akkor nem érdemel meg téged. Nem olyan nagy dolog ez, vannak ennél durvább dolgok is egy-egy kapcsolatban.
2021. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!