Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nehéz elengedni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz elengedni azt akit szeretünk? az életemet is oda adnám érte. De neki már nem kellek.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel érted el, hogy kidobjon?
2021. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szeret
2021. ápr. 21. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont egy masik topic-ban most írtam le a történetemet, h anno egy lányt földöntúli módon szerettem, és persze szépen elhagyott.

Erősnek kell maradnod és hinni kell benne, h egyszer jobb lesz. Hidd el, minden szerelem, még ez is el fog múlni. Időt kell hagynod magadnak.

2021. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Így könnyű elengedni. Akkor nehéz, ha szeret, te is szereted, de más okok miatt nem lehettek együtt.

A megoldás ugyanaz: kapcsolat megszakítása és közös emlékek eltűntetése

2021. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én szerelmem a föld alatt van... Egy pillanatra sem láthatom soha többé...
2021. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5. Nagyon sajnálom 😭



Szerintetek érdemes lenne próbálkoznom utóljára? Bár ez már az ő részéről reménytelenek látszik..

2021. ápr. 21. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi történt, mi miatt lett szakítás?
2021. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!