Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Megesett veletek, hogy vonzódtatok egy barátotokhoz (férfi-nő barátságról van szó), de kimondatlan volt? Ha rákérdeztek, tagadtátok, de közben megvolt a vonzalom? Ha vokt ilyen, hogyan végződött?

2021. máj. 4. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Sehogy, kimondatlan maradt és barátok vagyunk. Nyilván nem napi szinten találkozunk, de félretettük a vonzalmat (én biztos, mert csak fizikailag jön be a csávó) és kész.
2021. máj. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mindkettőtök számára nyilvánvaló volt hogy bejöttök egymásnak?
2021. máj. 4. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Kimondott plátói volt mindkettőnk részéről, ő férjnél, én férj vagyok, sercegett a levegő mindíg.
2021. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Én ha vonzodom ki is probalom.

Mivel nő vagyok mégcsak meg sem kell magam erőltetni. Egy kis jokedv illegés billegés és már közelitenek is. Sokszor csak egy csókból, es hévből is le van csekkolva egy pillanat alatt az egész srác. (Valaki ovatos tétova, félénk, azt sem tudja mi az hogy nő, valaki ledominál és tökös férfi, valaki sunyi lúzer, valaki meg balfék aki összeteszi a 2 kezét is ha csak ránéz egy nő)

Szoval ha en vonzalmat érzek, azonnal ellenorzom is hogy milyen pasi az illető. Feltéve ha nem épp tesom pasija, vagy az aktuális barátom tesoja, vagy hasonlok .olyankor off van..de annyit látok azokon is hogy kb a szexben mit várhatnék tőlük csak annyibol hogy alapvetoen milyen a jelleme.)

2021. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
* a haveri/baráti kapcsolataimban egy egy megesett pillanat "nem oszt nem szoroz" semmit. Megy tovabb a nap.
2021. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Meg. Többször is. És mindig viszony lett belőle...

Szóval nincs olyan, hogy férfi-nő barátság, előbb-utóbb egyikük (vagy mindketten) többet akarnak.

2021. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Megesett párszor. Egyszer még olyan lánnyal is, aki amúgy nem váltott volna ki belőlem semmilyen szexuális érdeklődést. Néhányból liaison lett, de a legtöbb csak szép emlék maradt.
2021. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!