Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy kolléganőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy kolléganőmbe, lent kifejtem, miért tetszett meg. Mi a véleményetek? Az is a lényeg, hogy nem merek nála próbálkozni.

Figyelt kérdés

Az fogott meg benne, hogy nagyon talpraesett, okos, intelligens, nagyon találékony. Úgy képzeljétek el, hogy még sosem találkoztam hozzá foghatóval ilyen tekintetben. Éles esze van, gyors gondolkodása. Szinte minden nap, de legalábbis heti szinten rácsodálkozok, hogy mennyire előre lát, és mennyire előre gondolkodik. Nem lehet felkészületlenül érni. Mindenre van tökéletes válasza, frappáns. Olyan logikája van, ami szélsebes mások logikájához képest. Egyszerűen ez annyira megfogott, ettől annyira szexi a szememben. Mindig gondoskodik biztosítékról, mindig van A, B, C, D terve... Tényleg egy különleges ember ebben a tekintetben. Ha mondjuk zombiapokalipszis lenne, az a csapat ember élné túl, amelyikben ő is van, az tuti. Igazi stratéga. Lenyűgözött, megfogott, magához láncolt.


De épp emiatt nem merek nála próbalkozni. Hogy tudnék én lenyűgözni egy ilyen embert? Ha az éles eszűséget keresi egy férfiban, akkor labdába se rúghatok az ő szintjéhez képest. Ha mást keres elsősorban egy férfiben, akkor talán van esélyem. Sokszor már fantáziálok róla, pl. hogy tuti kis zseni gyerekei lesznek, meg hogy tuti egy nagy baromi gazdag nő lesz belőle.


2021. máj. 8. 01:05
 1/6 A kérdező kommentje:
*egy NAP baromi gazdag
2021. máj. 8. 01:06
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Lehet neki nem erre van szüksége egy férfiban, el tudja fogadni ha másikban nincs meg, talán még büszke is rá, hogy ő lehet egy ilyen a kapcsolatban. Bár a nők általában felfelé házasodnak, de lehet neki az kell, amit te tudsz nyújtani. Szóval a látszat nem minden, próbáld meg. Ne félj. Lehet más dolgoddal tudod te őt lenyűgözni, amiben ő nem tapasztalt.
2021. máj. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó ilyet olvasni, hogy nem elsősorban valami külső tulajdonság ami miatt vonz.

A kérdésre válaszolva, valószínűleg ő nem ezt keresi másban. Nem arról van szó, hogy az ellentétek vonzák egymást, de ahogy téged is az fogott meg benne ami belőled hiányzik, úgy ő is megláthat benned ilyesmit. Egyáltalán nem reménytelen a helyzet.

2021. máj. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
az ilyen csajok proaktívak, azaz előre kiszemelik maguknak a pasit és azoknál próbálkoznak. Ha neked teszi itt a szépet, akkor lehet hogy te vagy a kiszemelt, de ha nem, akkor nézzél körül, hogy ki jöhet szóba nála.
2021. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden okos nő vágyik igazi nőnek is lenni. Ha tudsz érte következetesen rajongani, akkor talán lehet esélyed. Hívd el valahová szerintem. :) Ezen kívül lehet dicsérni, bókolni, apróságokat adni neki, kedvesnek lenni. Akár ezt is elmondhatod neki, mint amit ide leírtál. Hogy még életedben nem találkoztál ennyire fantasztikus nővel.
2021. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi újság???? 🙂🙂
2021. okt. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!