Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha olyan pasi tetszik, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan pasi tetszik, aki Instan csak nagymellu es seggu csajokat kovet szinte, akkor en "gebekent" nem kellenek neki?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Azokat úgysem kapja meg, szóval egy ideig szerintem veled is beéri majd.
2021. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2021. máj. 10. 19:51
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
10000-ből 9999 pasi azt eszi, amit elé raknak. Szerinted hány nyomorultnak jut ilyen Insta csaj? [link]
2021. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Oke. De azert "atlagos" nagy mellu/seggu nok is vannak. Akiket esetleg meg is kaphat.
2021. máj. 10. 19:54
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát, mivel számos palinak a lyuk lyuk elv van, így ettől nem muszáj félned, bár attól igen, hogy leléphet egy ilyen miatt.
2021. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

3as, szerintem én ismerem ezt a csajt, az egyik haverom exe:D Ruhában alacsony és nem látni, milyen jó alakja van, dundinak látszik.


Szerintem attól, hogy valami bejön neki, nem jelenti azt, hogy más nem. Plusz lehet, hogy még nem tudja, mi jön be neki igazán, én az első szerelmemig azt hittem, hogy a kékszemű, szőke terencehillekre bukom, erre egy barna, göndöhajú, barna szemű vékony informatikusba estem bele. De voltam már oda meg vissza 110 kilós(nemizom) férfi testéért is, csupa szőr is volt mellé, mégis akkor éppen az tetszett a legjobban. Ha lesz kémia köztetek, a te tested lesz a favorit.

2021. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Ha az arcod szép és nem vagy egy bálna akkor minden oké veled, a férfiak azt is fogdossák, ami nincs, és úgy örülnek, mintha lenne. Valóban vannak akik már bekattantak a közösségi médiáktól, de azért szerintem sokan nem. Meg divat követni az ilyen instacsajokat, még ha a fele photoshop meg mindenféle trükk is. De ha a kiszemelted is ilyen instacsávó akkor már rosszabbak az esélyeid.
2021. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Tetszik egy férfi, de nem vagy benne biztos, hogy te tetszenél neki? Egy dolgot tanácsolok. És elmondom előtte erről a tanácsról, hogy saját tapasztalatomból mondom, és ha valaha még leszek szingli az életben (remélem többé már nem, mert boldog vagyok a barátommal), akkor magamat is nagyon fogom ehhez a tanácshoz tartani, nehogy kétszer kövessem el a hibát, amit egyszer vétettem pár éve. Na mondom a tanácsot, amit nem tőlem hallasz először, gyakran mondják, de saját tapasztalatból mondom, fogadd is meg! Ne menjen egyik füleden be, a másikon ki. Nőként te ne kezdeményezz. Ne nyomulj. Ha a férfi akar valamit, próbálkozni fog. Ne olvasgass 600 ezer apró jelből, hogy tetszel-e neki. Ha tetszel neki, ha akar is tőled valamit, az egyértelmű lesz. ne fuss olyan férfi után, akivel jóban vagy, de nem kezdeményez. Még ha a világ legerősebb plátói szerelmét is érzed, a fejed irányítson! Ne csinálj magadból hülyét! Ha a férfi elhív randizni, flörtöl veled, akkor kellesz neki. Ha ez nincs meg, akkor nem kellesz neki, hiába vagytok jóban.
2021. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Férfiként: Elmondtam már sokszor. Elmondom most is. NINCS OLYAN, hogy valaki SENKINEK sem kell. :))) Mindenki megtalálja a neki legmegfelelőbb partnert. Aki meg CSAK ÉS KIZÁRÓLAG az instacsajokat vadássza (ráadásul úgy, hogy bőven nem fér bele az érintettek preferenciáiba), az meg vessen magára. :D
2021. máj. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat!
2021. máj. 11. 13:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!