Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet a viselkedése? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet a viselkedése? Úgy vettem észre ,hogy próbál elkerülni! Ha a közelében vagyok elmenekül!

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt ,egy helyen dolgozunk!

Már az elején rá kérdeztem van e kapcsolata. Természetesen igen!

De attól függetlenül beszélgettünk ,hülyültünk stb...

Bókoltunk is egymásnak.

Vonzódik hozzám abban biztos vagyok!

Minden rendben volt...

Az utóbbi időben meg úgy tűnik mintha próbálna elmenekülni.

Mintha zavarban lenne ha a közelében vagyok! De többször észre vettem ,hogy távolról figyel!

Ha a közelében vagyok akkor meg rám sem mer nézni!

A múltkor amikor ketteseben maradtunk elmenekült!

Elég rosszul esett ,mert nem tudtam hová tenni.

Másnap gondoltam beszélek vele és megmondtam neki ,hogy úgy tűnt mintha menekülne előlem!

Ha talán túl sok voltam vagy nyomultam volna ne haragudjon nem akarom zavarni! Nem kell félnie tőlem! Másokkal is szoktam mindig kommunikálni. Azt mondta minden rendben,nincs szó semmi ilyesmiről ha sok lennék szólna...

De azóta is ugyan ezt érzem!

Legutóbb meg amikor a közelében voltam elfordult!

Jó utál! De akkor meg miért figyel távolról!

Lányok komoly válaszokat várok mit gondoltok?

Tényleg nem könnyű kiigazodni rajtatok :D



2021. máj. 11. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

De szánalmas vagy...

Ott meguntalak, hogy rákérdeztél, van-e kapcsolata, és a válasz IGEN volt.

Ezek után mit vergődsz? Szállj le róla, nem ötéves gyerek vagy a játszótéren bakker.

2021. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. máj. 11. 23:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!