Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan kalandotok, amire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kalandotok, amire valamilyen okból nem vagytok büszkék és legszívesebben elfelejtenétek?

Figyelt kérdés
Ha leírható, elolvasnám részletesen ha kifejtitek. Kinek van ilyen sztorija és miért érzi gáznak?

2021. máj. 12. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

nekem nem egy. Borzasztó, hogy mennyire nem tudnak reális fényképeket feltenni magukról az emberek a társkeresőkre... volt olyan, aki mellett elmentem, úgy szólt utánam és csak annyit mondtam, "jézusom, kösz nem."

Volt vagy 6 pasi eddig akivel randiztam és élőben sokkal borzasztóbb volt, mint a képein. :S

2021. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Te aztán intelligens teremtés vagy #1-es.
2021. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
#2 magadra ismertél??:D
2021. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
....? 🤷🏻‍♂️
2021. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Volt hogy neten megismertem 1-2 srácot akikkel találkoztam és sokkal rosszabbul néztek ki mint a képeken.

Én nem szeretek megbántani senkit, úgyhogy szépen végig ültem a randit, beszélgettünk stb de a végén vagy másnap mikor szóba jött, hogy hogyan tovább természetesen elmondtam, hogy nem érzek semmilyen vonzalmat stb így vége.

De volt jó pár kalandom is, ezáltal volt egy pár amit megbántam és szégyellem 🤦‍♀️

Pl buli után reggel megláttam már józanul a pasit és rajottem mennyire szarul néz ki amúgy

Volt akivel a szex volt borzalmas

Volt akit később sikerült megismernem mert párszor még össze futottunk és rajottem mennyire egy undorító ember....

Szóval van egy pár amit letagadok😅

29/N

2021. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú sajnos van.

Nyári munkán voltam és valahogy össze baratkoztunk a főnökkel. Elmentem vele egyik üzleti útjára, épp le feküdni nem feküdtünk de petting volt. Otthon várta a felesége. Fogalmam sincs hol volt az eszem.


Volt egy olyan esetem is hogy egyik bulin nagyon be rúgtam, fel mentem egy pasihoz, le szoptam (kB 2 órát egyfolytában) s mihelyt végeztünk nem épp kitett a lakasbol, de szinte. Ami a leg durvább volt hogy nem tudtam hol vagyok mert baromi nagy a város s ott nem voltam még, semmi nem volt ismerős és a telefonom lemerült. Hogy hogy jutottam haza else merem mondani.

2021. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!