Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem vagyok elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem vagyok elég jó neki? Hogy szabaduljak ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel régebben alakult valami,sokat beszélgettünk, de nem volt elégedett a kinézetemmel amikor találkozgattunk (van rajtam 10 kiló felesleg), és emiatt lekoptatott,azóta csak online beszélünk,kb. barátilag,néha féltékenykedik rám,de csak így elhülyéskedünk általában. Sajnos én nagyon megszerettem őt,és nem tudom megszakítani vele a kapcsolatot, nagyon nehezen szakadok ki az álomvilágomból,ahol még reménykedek h újra láthatom.

Sőt még azt is érzem,hogy csak kihasznál, néha boksz zsáknak használ ha éppen kötekedni van kedve valakivel,de mégsem tudok elszakadni tőle. Tudja hogy kb bármit megtehet velem,bárhogy bánthat. Szeretném ha vége lenne már ennek az egésznek, csak valahogy nem olyan könnyű véget vetni, az életem részévé vált nagyon,túl sokat beszélünk. Nem tudom hogy mondjam meg neki. 27 N


2021. máj. 12. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

27 éves vagy, ne viselkedj úgy, mint egy 17 éves tini. Nagy levegő, elhatározás, tiltás törlés. Nehéz lesz, de ez nem kifogás. Tedd fel magadnak a következő kérdéseket:

1. Mit szeretsz egy olyan emberben, aki csak bánt és megaláz?

2. Miért ragaszkodsz egy olyan embernek, akinek annyit se érsz, mint a cipője talpára ragadt kutyaszar?

3. Miért akarod a fájdalmat az életed részévé tenni?

2021. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Tiltsd és töröld, ne köves semmilyen közösségi oldalon. Akkor könnyebb lesz. A helyedben én egyébként már csak azért is lefogynék, és olyan külsőt pattintanék, hgoy csorogjon utánam a nyála. Persze, akkor már hiába.
2021. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Szia, nálam is volt ilyen,de én voltam a srác.

Túlsúlyos vagyok, de 24évesen megismertem egy lányt, közös volt a baráti kör. Nem akartam semmit mert jóval szebb volt az átlagnál. Aztán egy este úgy alakult,hogy ittasan több lett mint barátság. Másnap megbeszéltük,hogy ez ennyi volt. Én viszont nem adtam fel. Évekig jóban voltunk, minden másnap találkoztunk. Közösen jártunk nyaralni,bevásárolni,kirándulni,esti filmezgetések. Kvázi szex nélküli párkapcsolat volt. Nagyon mérgező ember volt. 5év kellett hozzá,hogy rájöjjek csak kihasznál mind anyagilag mind érzelmileg. Rengeteg időt pazaroltam rá.

A megoldás az,hogy mindenhol letiltod ahol csak lehet. Egyszerüen kizárod az életedből.

15hónap is kellhet mire teljesen megfeledkezel róla, közben próbálj ismerkedni akár tinderen is vagy randivonal, lényeg,hogy lekösse a gondolataid valaki más.


Sajnos utólag jön rá az ember,hogy mennyire gondosz és önző emberek is vannak. Amikor nem a barátságod,hanem az azzal járó előnyök kellenek nekik...

2021. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha rájössz, hogy felszedett vkit, szépen elfelejted
2021. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Miből gondolod, hogy a kulsoddel van baja? Ha ezt konkrétan szóvá tette már akkor ott kellett volna hagyni a fenébe
2021. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát szóvá tette igen.
2021. máj. 12. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
És akkor nem próbálsz meg lefogyni, ha ennyire oda vagy érte?
2021. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de igen,csak nem megy hirtelen.
2021. máj. 12. 17:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg olyan ember miatt nem érdemes törni magad, akinek gyakorlatilag csak a játékbabája vagy. Magad miatt persze, törekedhetsz egy csinos külsőre, de érte abszolút nem érdemes. Ha fogynál, akkor sem akarna tőled semmi komolyat.
2021. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!