Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tereljem el a figyelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tereljem el a figyelmem arról hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok emiatt hogy nem tudok normális lányt találni, szinte egész nap ez jár a fejemben. Ha lenne barátnőm akkor lennék igazán boldog. Tartok attól hogy lehet már soha nem is lesz, unalmas így az élet.

26f


2021. máj. 15. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinü azért nincs barátnőd, mert unalmas az életed.

Dobd fel hobbikkal, kirándulással, társasággal, társasozással, szakkörrel, sporttal!

2021. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idősebb vagyok, de nálam ugyanez van. Már kikészít a dolog.

Persze vannak jobb időszakaim is azokat élvezem.

Amit én is javaslok az hogy legyen egy rakat hobbid, ami leköti az összes energiád.

Esetleg hobbin keresztül majd ismerkedni is tudsz, mert ugye neten manapság férfiként esélytelen bármilyen ismerkedés.0

2021. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki?
2021. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!