Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy engedjem el a szerelmemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedjem el a szerelmemet? aki a legjobb barátnőm..

Figyelt kérdés

Sziasztok.. 20 éves vagyok, lány, a szerelmem pedig egy 18 éves lány, aki a férfiakra bukik.. több, mint 3 éve beszélünk, nagyon sok mindent tudunk egymásról, találkozunk is gyakran, de Ő heteró, az én érzéseim pedig sehogy nem tudnak elmúlni iránta, beszélhet velem bármilyen csúnyán is (amit többnyire szándékosan hozok ki belőle, hátha kiszeretek belőle emiatt) de ez sem érdekel.. mi sose leszünk együtt, a legtöbb ami volt, az csak egy jó pár részeg csók, de hát ilyet szoktak a lányok.. csak nem érzésekkel, mint én.

Nagyon szeretném, hogy boldog legyen, ezért is próbáltam már neki segíteni pasival kapcsolatban, mindig meghallgatom, de nem tudok nem féltékeny lenni, és majd megszakad a szívem amikor másról beszél vagy ír, és nagyon nehéz nem kimutatni. Tudja, hogy nagyon szerelmes vagyok belé, tudja, hogy tud irányítani ami szerintem tetszik is neki.. Teljesen a függője lettem, és tudom, hogy nagyon nehéz lenne elengedni, és sokkal rosszabb lenne a lelki állapotom, mint most.. de lehet, hogy idővel megváltozna. Ezért kérem a segítségeteket. Köszönöm.



2021. máj. 31. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem vak, hanem teljesen hülye. Én megértelek.

Azt gondolom, hogy a heteró lányok nem igazán csokoloznak csak úgy részegen. Legyél vele őszinte, valld be neki, hogy mit érzel, majd mond valamit. Ha ő 100% hetero, akkor ezt bebuktad és maga a tudat úgyis helyre hoz majd hogy koztetek nem lehet semmi. A szerelem is elmúlik majd, nézz más (leszbi lányokat)

2021. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha ő heteró akkor nem tudsz mit csinálni, tovább kell lépned. Tapasztalatból mondom, hogy ne írj rá, ne találkozz vele és az idő segít, hogy enyhüljenek az érzéseid.

A részeg csóknak semmi jelentősége nincs, én is hallottam ilyen sztorikat heteró lányokról, ez lehet ez pusztán kíváncsiság is tőle.

2021. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy nehogy magadra vedd, csak nem bírtam kihagyni.


A megoldás:


Szeresd.


Ugyanis a szeretet nem birtokol, és képessé tesz az elengedésre, hiszen ha szeretsz valakit, akkor képes vagy messzebb látni a saját komfortérzeteden, ami ebben az esetben a vele való együttlétezést jelentené. Ha szereted, és szereted magad is, akkor elengeded.

2021. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeresse ezt a hülye csajt a franc, a második hozzászólásod sem lett okosabb az elsőnél. Tisztában van az érzéseiddel és vissza is él ezzel a helyzettel. Én heteró vagyok, vannak heteró barátnőim és nem szoktam velük smárolni. Próbáld meg leépíteni ezt a kapcsolatot, mert ha állandóan rajta lógsz nem fogsz tudni soha továbblépni. Ez így nem barátság, nem fog működni, túl nagy az érzelmi bevonódás.
2021. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem akar tőlem semmit:)
2021. máj. 31. 19:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!