Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok a hülye férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye férfiként vagy egyáltalán emberként ha szerelemre,romantikára tartós monogám kapcsolatra vágyom?

Figyelt kérdés

Volt szerencsém beszélgetni egy ismerősömmel aki poligámnak vallja magát van vagy 40 éve felesége meg vannak gyerekei de mindig is más nőkkel is kavart.De elmondása szerint a felesége élete szerelme nem adná senkiért de szüksége van más nőkre is szenvedélyre ilyesmire,most egészségügyileg belekerült egy helyzetbe és most a régi szeretőjét siratja mert,hogy azzal milyen szenvedélyt élt meg.Aztán régebben előhoztam neki egy olyan dolgot,hogy mit szólna ha a felesége is szeretne másokkal vagy mással szexelni ő azt mondta na arról szó sem lehetne,most meg azt mondta lehet megfontolná egy harmadikat bevenni ha a felesége szeretné.De ugye a felesége monogám sőt szerintem nem is nagyon tud a kalandozásokról.

Szóval elgondolkodtam rajta,hogy lehet hülye vagyok,hogy nem az ösztönökre hagyatkozok és csak a szex lenne a lényeg vagy ilyesmi,mert ahogy elnézem egyre több a nem működő kapcsolat meg azok is akik csalnak vagy többes szexelnek együtt vagy külön külön.Igaz az ismerősöm azt mondta ez a monogámia egy hülyeség mert keresztény erkölcs meg társadalmi elvárás,de se hívő nem vagyok se elvárásnak sem akarok megfelelni csak vágyok egy társra.



2021. jún. 7. 23:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, te vagy a normalis.

Csak manapság ez egyre ritkább.

2021. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

El sem olvastam, csak az első sort.

Beszéltél 1 emberrel, aki kb. a 10.000/1-et képviseli, na ebből aztán lehet általánosítani.

2021. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a főkérdés bennem is sokszor megfogalmazódik. De ne aggódj... mi vagyunk normálisak.



29f

2021. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye, a főkérdés alapján jó a felfogásod, nekem szimpatikus; a többit még egyelőre nem olvastam el; de tehát a főkérdés alapján intelligensnek tartalak, aki nem felszínes, és érdeklik az igazi érzelmek,és tud igazán szeretni; és szeret<ne> is szeretni; tehát szerintem valszeg biztos aranyos vagy , ezalapján afelfogás alapján.
2021. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%
Hülye vagy férfiként.
2021. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5/


És nőként nem lennék?

2021. jún. 8. 00:20
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom,nem szólal meg néha az ösztönös részem de akár hányszor kalandoztam az emlékek jobban megszépültek mint akkor a valóság volt.
2021. jún. 8. 00:21
 8/20 anonim ***** válasza:
7%

Hogy őszinte legyek, a szerelmet, párkapcsolatot mindennek elmondanám, csak pozitívnak nem. Persze, a filmekben, regényekben, popzenékben nagyon jó dolognak festik le, csak épp azt már nem látjuk, a stáblista után mi történik hőseinkkel.

Elnézve a mai párkapcsolati helyzetet, egyetlen embertípus jár jól velük: a válóperes ügyvéd

2021. jún. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ha megtalálod életed párját (tehát kölcsönös a dolog), akkor a lehető legjobb. Nem te vagy hülye, az a hülye aki szerint az vagy.
2021. jún. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

8/


Ez is fura aki folyton pórul jár sötéten látja de nem gondolkodik el vele mi lehet. Aki meg a jót látja teljesen mást lát.

2021. jún. 8. 10:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!