Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 189 cm magas ötvenes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

189 cm magas ötvenes férfi vagyok. Atletikus, vékony alkat. Belém szeretett egy alacsony, 140 cm-es keleti hölgy, aki pár évvel fiatalabb. Nekem nagyon szimpatikus. Furcsa egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Kedves és nagyon intelligens, remekül beszél angolul. Nekem nagyon szimpatikus. Igaz, mondtam neki, hogy a kissé túlzott magasságbeli különbség zavar. Erre megkérdezte, hogy miért baj? Én nagyon megkedveltem. Nem furcsa egy ilyen kapcsolat?

2021. jún. 17. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

50 éves elmúltál, és még mindig ott tartasz, hogy mások mit gondolnak rólad?


Boldoggá tesz? A többi nem számít.

2021. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Keleten sincsenek 140 centis nok. Ott is 155-160 a noi minimum. A 140cm egy 12 eves kislany merete. De, zavaro lehet. Mar egy 160cm 185 centi magas par is eleg fura. Szerintem a 140 centijevel otthon is torpenek szamit,ezert akar egy nyugati magas pasit h legyen kit mutogatni. Szetdugni nem fogod tudni mert kicsi lesz a huvelye mint egy gyereknek.
2021. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Amugy meg bitcoincsalo lesz az szerintem. Neten ismerted meg igaz?
2021. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem cukik lesztek egymás mellett. Ha megvan a közös hang, közös nyelv, kb egyidősek is vagytok, akkor nehogy már a magasságotok miatt ne gyertek össze. 50 évesen meg nehogy nár az érdekeljen hogy mások szerint összepasszoltok-e.
2021. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Magasról tojd le mások véleményét. Legyetek boldogok.
2021. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Minél kisebb a nő, annál nagyobbnak tűnik benne a farkad. Tökéletes választás! És ha még szeret is, és ha még jól is főz!! Főnyeremény
2021. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Remek válaszok! :)) Köszönöm! Nem adott még el nekem bitkoint, de igen, netes kapcsolat.


A kedvessége fogott meg. Kicsit erőszakos. De a kis makacsság jellemző a keleti nőkre.

2021. jún. 18. 01:31
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Akkor még nem is talàlkoztatok? Szerelem? Hàzassàg? Csak óvatosan.
2021. jún. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

Engem is érdekel a bitcoin ha van neki! :-D

Viccet félretéve,tényleg 140cm? Az nagyon picike..

Ettől még mondjuk működhet egy kapcsolat, de amíg élőben nem találkoztok,

addig minden csak ábránd..és ahogy fentebb is javasolják,óvatosan.

2021. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Én elsősorban nem a magassága, hanem amiatt aggódnék, hogy nem csak az állampolgárságra, letelepedésire hajt-e. Légy óvatos, pláne ha még csak nem is találkoztatok soha. A neten, pláne több ezer km távolságból bárki azt mondhat, amit akar.

2-es, te meg jó lenne, ha nem beszélnél hülyeségeket és nem nyilatkoznál úgy egy ismeretlen valakiről pusztán a magassága miatt, mint egy darab szarról. Először is, Magyarországon is vannak ekkorka nők (magam is ismerek egyet, igaz, hogy betegség miatt maradt kicsi, de ettől még nem fogyatékos). Másodszorra, a magasság rohadtul nem függ össze a hüvelymérettel, ha a nemi jellegek kifejlődtek, képzeld, nem lesz alul gyerek. Milyen jogon beszélsz úgy, mintha testi fogyatékosok lennének? Harmadszorra, pl Japánban, Indonéziában, Thaiföldön marhára nem minimum a 155 cm, hanem konkrétan átlag körüli. Magyarul ahogy itthon 164 cm az átlagmagasság és vannak ennél alacsonyabb, 150-160 magas nők, ott is akad jó pár, aki nem éri el az ÁTLAGOT (és nem minimumot), de ettől még nem lesz foggyos.

Azt már meg sem említem, hogy szerinted ha valaki alacsony, akkor biztos hencegni kell neki magas partner. Mit érne el vele? Még jobban kiemelné a saját méretét.

2021. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!