Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az ideális párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sok boldogtalan embert látok, hűségesek egymáshoz, de valahogy mégsem illenek össze, mégis együtt vannak, sokaknál csak az a szakítóok, hogyha az egyik fél félrelép.

Holott szerintem pl. ha az egyik fél otthonülő típus, a másik viszont nem bírja a bezártságot, akkor az nem jó hosszútávon. Nem kényszeríti rá az egyik fél a másikat arra, hogy igenis menjenek ide-oda, ha ez neki csak nyűg, vagy fordítva.

Meg még rengeteg olyan dolog, amiben a két fél teljesen különbözik egymástól.

Esetleg még az, hogy korlátozva vannak a felek, mivel kapcsolatban vagy, nem mehetsz el a barátaiddal nyaralni, nem mehetnek sehova külön-külön.

Stb.

Amikor tényleg a kapcsolat nem hozzáad az életükhöz valamit, hanem le kell mondani rengeteg mindenről. Én úgy gondolom, hogy akkor jó egy kapcsolat, ha az egy plusz az ember életében.

Ismerek is 2 ilyen párt, az egyik az édesapám és az édesanyám, a másik pedig a legjobb barátnőm és a párja, de rajtuk kívül én csak olyan párokat látok, akiknek együtt sem kellene lennie.


Mi az a különbség, vagy probléma, ami belefér még egy párkapcsolatba, és mi az, ami nem?



2021. júl. 1. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

1 azaz EGY, ALAP dolgot kell tisztázni az elején.


Ki viseli kettejük közül a farkat? A kié a farok, azé a hatalom. PONT.

2021. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, ami minden kapcsolatba belefér és olyan se, ami egyikbe sem.

ahogy Te is írtad, hasonló világlátás, szemlélet, vérmérséklet, érdeklődés. És főleg értékrendszer.

Ha ezek stimmelnek, és kialakulnak érzelmek is, akkor lehet kiindulni úgy, hogy egyik félnek se kelljen - várhatóan - nagy kompromisszumot vállalnia, ami majd hosszú távon aláássa a kapcsolatot.

Ezeken felül egymás kölcsönös tisztelete az, ami a kötőanyag az egészhez.

2021. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es

Ezt kérlek kifejtenéd nekem, hogyan érted??

2021. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!